Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett divat rockernek lenni?

Miért lett divat rockernek lenni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az utóbbi fél évben minden kis tinip*csa hirtelen nagyon nagy rocker lett, mindenki bakancsba jár meg zenekaros felsőkbe, mikor azt se tudja mi az a zenekar, aminek a logóját a pólóján hordja. Erről mi a véleményetek?

2015. márc. 3. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Identitáskereső kamasz éveik elején járó gyerekek, nem hibáztathatod őket ezért. A legtöbb ember átesik ezen a korszakon.
2015. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piriiiii ***** válasza:
79%

Én ilyet nem vettem észre, de rockernek lenni mindig is "divat" volt. Úgy 40-50 éve. Mert a rock jó.

Ahogy jó a legtöbb stílus.

Nem értem, gondod van vele?

Én például egy 18 éves lány vagyok, óriási Doors rajongó, van egy rakás Doors-pólóm (mondjuk bakancsban nem járok, meg olyan kifejezetten rocker-cuccokban), akkor most rocker tinipcsa lettem?

2015. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert rajottek, hogy a rock az igazi zene?
2015. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Megpróbálok elsiklani az igen zavaró "minden" szócska fölött....szóval: Én is tini vagyok én is rockot hallgatok nem járok zenekaros pólóban mert nincs rá pénzem....de fogalmam sincs miért zavar egy zenei ízlés?????
2015. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A bakancs az valamiért divatba jött, de hát ezzel mi a baj, hisz k*va jól néz ki pl a Deichmannban. A zenekaros pólók közül melyikre gondolsz? Mert ott vannak pl a Rolling Stones-os polók, amik úgyszintén rohadt jól néznek ki, és a tiniket nem az érdekli, hogy júúúj Rolling Stones, hanem az, hogy kell egy ilyen, mer tök tuti. A többi póló...hát ki tudja, lehet, hogy tényleg hallgatják az adott bandát. De ha ennyire érdekel, akkor majd legközelebb állítsd meg az egyiket és kérdezd meg tőle. ;)
2015. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 piriiiii ***** válasza:
100%
Jézuskrisztus, erről jut eszembe, néhány hete láttam egy kefehajú srácot a suliban, egy fehér póló volt rajta tele a Rolling Stones-os ajkakkal. Ami önmagában tök jó, és imádom a Stonest, meg minden, na de így... elvesztette eredeti jelentését, így csak egy vörös száj volt... szóval elég bu zis. :D
2015. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sokan félreértettétek a kérdést. Engem egyáltalán nem zavar, ha valaki szereti a rockot, sőt.


Az zavar, hogy az utóbbi pár hónapban mindenki kinevezte magát nagy rockernek, hogy ne lógjanak ki a sorból. Divatból hallgatni valamit szerintem elég gáz.

2015. márc. 3. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanott tartunk, mint az én tinikoromban, akkor is ezen ment a pampogás, hogy huuu divatrocker vagy vagy igazi... pfff
2015. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok biztos benne hogy hallgatnak rockot. szerintem inkább csak divatmajmok
2015. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
94%

Igen, én is sok divatrockert látok akik nem is szeretik igazán amit képviselni próbálnak.. a Rockerség tényleg régebben élte a fénykorát.. ezeknek a lányoknak valószínűleg feltűnési viszketegsége van... de persze ez nem mindenkire igaz, mert az én ismerőseim (Rocker ismerőseim) és jómagam is együtt járunk koncertekre, és fanatikus rajongók vagyunk. Ebben élünk. Én is bakancsba járok az utcán + együtteses pólókba stb, de nekem ez az életem. Sok barátnőt veszítettem el emiatt, de ez nem is érdekel már. Csak a Rock !! \m/

14/L

2015. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!