Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichiatria vagy ongyilkossag?

Pszichiatria vagy ongyilkossag?

Figyelt kérdés
Rendkivul zuros eletem volt, es ketszer is voltam mar pszichologusnal, szoval szerintetek!?

2015. márc. 3. 21:33
1 2 3
 1/21 acelsziv ***** válasza:
41%
esetleg ha nekiállnál és rendbe raknád... Nem kell mindig menekülni. A pszichiáter meg semmi olyat nem fog veled csinálni amitől jobban lennél. Mert az hogy teletöm drogokkal nem megoldás.
2015. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság soha nem megoldás semmire, úgyhogy ezt tessék szépen kiverni a fejedből!

Próbálj egy megbízató szakembert keresni, aki tud segíteni.

2015. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Bármit mondunk, úgyis te döntesz. De szerintem pszichiátria.
2015. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se legyél öngyilkos! Te is azért vagy itt mert feladatod van! Ha eldobnád magadtól akkor később újra megkapnád ezt a feladatot egy másik helyzetben hidd el! Én régen elgondolkodtam rajta de nagynehezen sikerült kilábalnom ebből, és mondhatom hogy már jól vagyok :) Szóval verd ki a fejedből ezt a butaságot és sose gondolj rá :) én az orvost se ajánlom csak ha nagyon jó orvos :) Próbálj arra koncentrálni amit szeretsz csinálni :)) ha ezt elolvastad akkor: reggel egyik nap kelj fel hajnalba nézz ki az ablakon vagy menj ki egy parkba és hallgasd a madarak énekét :) olyan szép, vagy gondolj a napsütésre ez mind a Tiéd is :) Azért születtünk hogy boldogok legyünk és hidd el az élet nem vezeklés :) Keresd a jó dolgokat, koncentrálj a céljaidra :) !
2015. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Öngyilkosság? Persze -.- a legkonnyebb feladni -.- most menny és néz a tükörbe és mond meg saját magadnak hogy ki is vagy te hogy ki akarsz lenni SOHA ne add fel küzdj az életben hidd el rengeteg nehézség lesz még de ott lesz az a rengeteg jó amiért érdems élni NE ADD FEL
2015. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy egyik se. Inkább próbálj valami célt találni magadnak, munka, barátnő, család, hobbi, kedvenc időtöltés, zene, tánc stb. területén. Foglald el magad, keress olyan tevékenységet, ami örömet okoz, amiben sikeres vagy. Legyen egy dolog, vagy több, ami leköt, amivel szívesen foglalkozol, amiben eredményeket akarsz elérni.


Tudom, hogy ezt könnyű így leírni, és van, amikor az embernek semmihez sincs kedve, mert el van keseredve. De mégis valami rendszersség, ami kimozdít a lelki tespedtségedből, az sokat segít ilyenkor. Legyél sokat emberek között.


Vagy ha más nincs, segíts inkább másokon, szenteld arra az életed, hogy hajléktalanokon segítesz, adakozol stb. Ez is egyfajta elégtételt, örömet, megelégedést okoz. Ha már rajtad nem segít senki, te segíts másokon. Ennek is több értelme van mint megöngyilkolni magad. Segíts árva gyerekeken. Mégis jobb örömet okozni egy árvának, több értelme van, mint eldobni az életedet. Ha már neked zűrös életed volt, segíts annak, akinek szintén az volt. És így kicsellózol a sorssal.

2015. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Vagy mit tudom én, döntsd el, hogy márpedig leraksz egy nyelvvizsgát. Kezdj el nyelvtanfolyamra járni, a nyelvvel foglalkozni és addig ne hagyd abba, amíg meg nincs a nyelvvizsga. Vagy kezdj el egy OKJ képzést, vagy küzdősportot, vagy íratkozz be egy tánctanfolyamra. Vagy vegyél egy teleszkópot és legyél amatőr csillagász. Tehát keress valamit, amihez kedved van és foglalkozz azzal. Sokkal értelmesebb dolgok ezek mint a hideg föld alatt kinyúlva feküdni az ítéletnapig. Illetve addig, amíg gondozzák a sírodat. Mert ha nem gondoz senki, kiásnak és mást temetnek a helyedbe... Ne gondolkodj a halálon, ne is jusson eszedbe ilyen hülyeség.
2015. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Eleg regen sirtam, de most sikerult megrikatnotok. :P Nos valoban, tenyleg mindegy ki mit mond, a vegen en dontok, ez igaz.Ez a csillagasztos-teleszkopos dolog tetszik, jot mosolyogtam rajta, regen egyebkent is imadtam a csillagaszatot.
2015. márc. 4. 05:44
 9/21 A kérdező kommentje:
Amugy tudtok magyar ongyilkos forumokat, ahol olyanok vannak, akik komolyan is gondoljak!?
2015. márc. 4. 05:46
 10/21 anonim ***** válasza:

1. Nem, mert mi nem akarjuk megölni magunkat.

2. Ha tudnánk se adnánk meg a címét.

3. Szedd össze magad!!!

2015. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!