Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki abszolút...

Van itt olyan, aki abszolút nem él szociális életet és tulajdonképpen úgy él, mint egy remete?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok, csak munkába járok emberek közé. Nem jó ez nekem így, a szociális fóbiám és a szótlanságom miatt lett ez.
2015. márc. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,munkám sincs,egész nap itthon vagyok.
2015. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz: én is csak a munkahelyen találkozom emberekkel (meg persze a boltban illetve ha ügyeket kell intézni), de a munkahelyen sem szoktam beszélgetni senkivel. Olyan munkám van, hogy egész nap egyedül dolgozom, tehát reggel köszönök, délután elköszönök, és a köztes 8,5 órában általában nem szólok senkihez egy szót sem. A munkatársaim 80%-ának mégcsak a nevét sem tudom, csak arcról ismerem őket.
2015. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az jó, akkor nem én vagyok egyedül ilyen.
2015. márc. 4. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg csak suliba találkozok emberekkel.
2015. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És jó ez Nektek így? Vagy mi kellene, hogy ez megváltozzon?
2015. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Reggeltől késő délutánig munka, majd hazamegyek, ahol olvasok, netezek, takarítok (ha kell), bevásárlok, stb. Sehova nem megyek (mozi, színház). Nem mondom, hogy jó így, de inkább a magányos magány, mint a társas magány.
2015. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az kellene, hogy találkozzak olyasvalakivel, aki pozitívumot tudna nyújtani. Én eddig csak negatívot kaptam, és már meguntam a keresgélést, inkább nem is foglalkozom senkivel, csak magammal.
2015. márc. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!