Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnának az emberek, ha...

Mit szólnának az emberek, ha facebookon megmondanám nekik a magamét; kiirnam az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés

Kedves Ismerőseim!

Sokatoktól hányingerem van.

Kezdjük veled...

Te levetted rólam a kezed, mert nem tudtad elfogadni a döntésem és ma gazdag vagy. Igen. Ma fekete-lila bőrszerkókban jársz és azt mondtad pedig hogy vallásos vagy. Sikeres, csinos, de nekem kevés.

A barátaid egyike ellopta azt a hajszint amire én szoktam festetni a hajam, de nem tudja viselni ráadásul csúnya is... Kiégett és öreg.

Ti, akik még pózoltok de nem tudom kinek is élitek valójában az életetek, mert a barátotok egy dagadt disznó aki kétlem hogy nem használ ki titeket.

Sokan alább adtátok.

Nekem talán kevesebbem van de mégis megvan mindenem

Talán az életem nem illik bele egy sablonba mert nem vagyok 50 kiló alatt de merek élni és szívesen testmozgok és leadok ha úgy van kedvem vagy pedig ha gondjaim vannak felszedek. De az én testem és nem a marketing eszközöm csak mert te erre használod a tiédet.

Tudnám még folytatni


2015. márc. 6. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Szánalmas.
2015. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ezt kiírni teljes szociális öngyilkosság. Ugyanis ez nem beolvasás, ez szimpla önégetés.
2015. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy az első is írta: szánalmas.

Mégis mit gondolsz, mit fogsz ezzel elérni? Ez még beszólásnak is kevés. Csak magadat járatod le.

2015. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mélységes lelki nyugalommal szarna rá mindenki. Páran talán letiltanának.
2015. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ha valakikkel bajod van, miért nem személyesen és NÉGYSZEMKÖZT mondod el nekik?

Így csak gerinctelen alaknak fognak tartani, teljes joggal.

2015. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja nem nem akarom kiirni de néha jólesne. Senki se szokott hasonlót érezni?
2015. márc. 6. 23:35
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy lelki nyomorék irigysége sugárzik belőle.
2015. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez tipikusan azoknak a dumája, akik semmire nem vitték az életben, és másokat okolnak ezért. Ráadásul dől belőled a rosszindulat és az irigység.


"Te levetted rólam a kezed, mert nem tudtad elfogadni a döntésem és ma gazdag vagy."

Magyarul csak irigykedsz, hogy neki bejött az élet, neked meg nem, ez téged minősít.


"Ma fekete-lila bőrszerkókban jársz és azt mondtad pedig hogy vallásos vagy."

Alapvetően nem értem miért is zárja ki egymást a kettő...de ez is tipikus sárdobálás.


"Sikeres, csinos, de nekem kevés."

Ez a kedvencem, mikor egy számomra jelentéktelen senki próbálja fontosnak beállítani magát a "nekem kevés vagy" dumával. Ezt az illető pont leszarja.


"barátaid egyike ellopta azt a hajszint amire én szoktam festetni a hajam, de nem tudja viselni ráadásul csúnya is..."

Ebből max az jön le, hogy annyira vagy intelligens, mint egy majom, aki szarral dobálja a másikat.


"Ti, akik még pózoltok de nem tudom kinek is élitek valójában az életetek,"ű

Ez a mondat vicces annak fényében, hogy te Facebookon üzengetnél ilyeneket a nagyvilágnak.


"a barátotok egy dagadt disznó aki kétlem hogy nem használ ki titeket."

Ez is csak újabb szarrágás amiből dől az irigység.


"Sokan alább adtátok."

Uhú...na ezzel most megmondtad. Ezt mindig vicces olyantól hallani aki semmire nem vitte.


"Nekem talán kevesebbem van de mégis megvan mindenem"

Tipikus önnyugtatás, ha mindened meglenne, eszedbe nem jutna ilyeneket leírni.


"nem vagyok 50 kiló alatt de merek élni"

Mert akinek jó teste van ő nem él?


"leadok ha úgy van kedvem"

Ezt annyira bírom, mikor valaki bírálja a másikat, aki amúgy napi szinten ad az egészségére, ő maga meg letudja hogy "hát én is meg tudnám csinálni ha akarnám". Magyarul a kitartásod zéró.


Magyarul lusta vagy, ronda vagy, sikertelen a munkában is, belülről meg végtelenül irigy és primitív evolúciós zsákutca.

2015. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

XD Ez szánalmas szöveg. Az előző válaszoló jól kielemezte. Nem jön össze senki és mindenki más szar. Valamivel nyugtatni kell magad. És ezt természetesen pont a facebook-on. Szánalmas. Összeméregeted magadat másokkal és látod hogy jobbak. Ahelyett hogy te is megpróbálnál jobb lenni inkább szánalmas dolgokkal próbálod őket lealacsonyítani a saját szemedben. A legjobb része hogy ők le se sz*arják a véleményed XD

Na jó. Van egy tippem. Írd össze hogy mit szeretnél hogy miben legyél jobb és hogy azt hogy érheted el. És itt van a következő lépés: Tegyél érte minden nap. Ők nyilván tettek érte.

2015. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szánalmas.

És nem, nem szoktam ilyet érezni. Nekem a facebookon azok vannak bejelölve akik a barátaim, akiket kedvelek. Ha valaki idegesít, nem tetszik azt szépen tiltsd le. Ennyi.

2015. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!