Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnának az emberek, ha...

Mit szólnának az emberek, ha facebookon megmondanám nekik a magamét; kiirnam az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés

Kedves Ismerőseim!

Sokatoktól hányingerem van.

Kezdjük veled...

Te levetted rólam a kezed, mert nem tudtad elfogadni a döntésem és ma gazdag vagy. Igen. Ma fekete-lila bőrszerkókban jársz és azt mondtad pedig hogy vallásos vagy. Sikeres, csinos, de nekem kevés.

A barátaid egyike ellopta azt a hajszint amire én szoktam festetni a hajam, de nem tudja viselni ráadásul csúnya is... Kiégett és öreg.

Ti, akik még pózoltok de nem tudom kinek is élitek valójában az életetek, mert a barátotok egy dagadt disznó aki kétlem hogy nem használ ki titeket.

Sokan alább adtátok.

Nekem talán kevesebbem van de mégis megvan mindenem

Talán az életem nem illik bele egy sablonba mert nem vagyok 50 kiló alatt de merek élni és szívesen testmozgok és leadok ha úgy van kedvem vagy pedig ha gondjaim vannak felszedek. De az én testem és nem a marketing eszközöm csak mert te erre használod a tiédet.

Tudnám még folytatni


2015. márc. 6. 23:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat roppant jól szórakoztam :)
2015. márc. 8. 09:56
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
elég szomorú, ha ez számodra szórakoztató
2015. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Persze, kamuhercegnő.:)


Azon senki nem szórakozik hogy szembesül a saját hülyeségével, pláne nem egy ilyen nárcisztikus alkat, aki azon ki van, ha valaki olyan színűre festi a haját, amilyenre ő szerette volna. De az már egy jó pont ha erősnek akarod mutatni magad. Mégha tudja is mindenki h nem igaz...

2015. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jól van akkor örüljetek! Nem fogok nektek magyarázkodni :)
2015. márc. 9. 17:08
 15/16 anonim ***** válasza:
szánalmas...
2015. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sikerült már vinni valamire, vagy esz még az irigység?
2015. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!