Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit kérdeznétek egy japán...

Ti mit kérdeznétek egy japán embertől?

Figyelt kérdés
Kérlek csak értelmes kérdéseket írjatok.

2015. márc. 7. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit tudok róla, hogy japán, akkor semmit. A neme, életkora, foglalkozása, érdeklődési köre alapján kérdeznék bármit is.
2015. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

#3 vagyok, lmao, bocs félreolvastam, a kérdést :D


Am. megkérdezném milyen az élet arrafelé, ahol lakik.

2015. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Számomra semmi értéket nem képvisel, hogy ő japán, tehát alapvetően semmit. Rengeteg japánnal beszélgettem már, ha volt miről (konferenciákon, közös projekt, Ázsiában utazgatva, stb.), és persze előjönnek a kulturális különbségek, de a média rendesen felfújja.
2015. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 salalla11 ***** válasza:
Mivel nem tudok Japánul, attól tartok, nem sok mindent kérdezhetnék tőle. Én németül tanulok, úgyhogy először is megkérdezném, hogy tud-e németül :D . Vagy esetleg magyarul, bár erre kicsi az esély. Egyébként ha tudnék japánul, olyanokat kérdezgetnék, hogy mit szeret csinálni, mivel tölti a szabadidejét, kérdezgetném a családjáról, ha gyerek, akkor az iskolájáról, meg ilyenek. Aztán ha elmondta, mik az érdeklődési körei, akkor arról kérdezgetném. Na meg persze, hogy milyen Japán, hogy néznek ki ott a városok, milyen ott az élet,stb. Egy külfölditől csomó mindent lehet kérdezni, ha mindketten beszéltek legalább egy nyelvet, és így szót tudtok érteni
2015. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, megtanítana-e japánul.
2015. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!