Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vélemény? Hogyan kellene ezt...

Vélemény? Hogyan kellene ezt nyugodtan lereagálnom?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért esik ez ennyire rosszul...

A héten derültek ki a tanulmányi ösztöndíjak. Én sajnos nem kapok, pedig vizsgaidőszakban elég sokat szenvedtem a tanulással, a képességeimet beleadtam. A barátom viszont kap, nem is keveset (szinte a legmagasabb kategóriában), pedig volt összesen 3 vizsgája.

Örülök neki, hogy ennyire okos, de azért nyilván valamennyire zavar... Nem szeretem, ha butának kell éreznem magam valaki mellett. :( Megmondtam neki, hogy még véletlenül se költsön rám egy fillért se belőle, nem akarom hogy bárhol bárki azt gondolja én a pénztárcájában élek... Korábban voltak olyan terveink, hogy majd ebből megyünk nyaralni, így viszont ez csak egyoldalú lesz, én megoldom az eddigi keretből. (nélkülöznünk szerencsére nem kellett soha egyikünknek sem)

Amúgy mindkettőnknek ez volt az első féléve egyetemen. 'Normális' nehéz szakokra járunk nehéz egyetemeken (ketten máshova). Másfél éve vagyunk együtt kb.



2015. márc. 7. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 3 századdal maradtam le, én is 2. féléves vagyok.

A barátom már 5. éves, szinte mindig kitűnő volt, nagyon okos, felnézek rá, de nincs kisebbségi érzésem. Másfél év után neked sem szabadna, hogy legyen.

2015. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ösztöndíjnak nincs köze ahhoz, hogy mennyire vagy okos. A nagy összegeket rendszerint azok söprik be, akik sok olyan órára járnak, amelyekre keveset kell készülni.
2015. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!