Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire viselne meg titeket...

Mennyire viselne meg titeket egyszerre 8 nagy probléma?

Figyelt kérdés

Pl.1. 1 évre előre láthatói tartozás.

2. + fél évre előre látható tartozás.

3. Honosítás,ügyintézés,költözés.

4. Másik idegen országba munka keresése.

5. Saját gyerek és család anyagi biztonsága.

6. Apa másik gyerekéről gondoskodni, látogatni,utazni, anyagi biztonsága.

7.Együtt élni egy értelmi fogyatékos családtaggal aki minden nap konfliktust okoz a családban.

8. Napról napra dráguló élelmiszer, és egyre kevesebb minden kerül a hűtőbe.



2015. márc. 10. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen valószínűtlen, hogy ilyen helyzetbe kerüljek, azaz sehogy.
2015. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3 problémával is idegroncs vagyok időnkénti pánikrohammal
2015. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell minden dolgot saját problémákat kezelni,mint pl a 8,azzal úgysem tudsz mit kezdeni,tehát nem kell vele foglalkozni.1-2 Ha én ezen aggódnék,akkor most 4 évig feszűlne az agyam.Ezzel sem kell napi szinten foglalkozni,csak addig amíg befizeted a csekket.3.a költözést,inkább új izgalmas dologként kell kezelni,ami által jöhet egy nagy változás az életünkben,tehát ezt sem sorolnám problémának.4.Az megint inkább egy nagy kaland,próbatétel,tehát izgi.5.Ez nagyon fontos dolog,és olyan amin folyamatosan dolgozni kell,de nem a problémát látni benne,csak akkor,ha most abszolút kilátástalan a dolog.6.Elfogadni,hogy ezt kell tenni,ezt sem problémaként kellene kezelni,csak akkor ha nincs miből.7.Na ez probléma,mert napi szinten konfliktusokat okoz a családban,ez az amit meg kellene oldani valahogyan.

Szóval sztem nem mindegy,hogy ki hogyan is áll a dolgokhoz,nem mindegy merről nézi a dolgokat,mert van olyan,hogy problémának érzi azt ami nem is az.

2015. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a problémák részekre bonthatóak, és éppen emiatt megoldhatók.
2015. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tartozás nálam egész életemre kilőve, még akkor se fogok felvenni hitelt ha csak 1 forintom marad.
2015. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!