Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a sikertel...

Hogyan felejtsem el a sikertelen énemet?

Figyelt kérdés
Meg szeretném változtatni az életemet, elkezdtem dolgozni magamon, különböző személyiségfejlesztő könyvek gyakorlatait csinálom, edzem, egészséges táplálkozás tehát elég sok minden. Viszont mindig eszembe jut a múlt, hogy mennyire elrontottam, mennyire szerencsétlen voltam, és ez mindig visszahúz, egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta, tehát ha rá gondolok erre, akkor az nem jó érzéssel tölt el engem, és aznapra már depresszióba esek megint, és mire szerzek elég motivációt, vége a napnak. Valami ötlet? Köszönöm.
2015. márc. 10. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán arra kéne gondolni, hogy más váltani sem mer. D: ÉS már ott is az a plusz ami kell. :D
2015. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!