Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el?

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt sulit (és várost is) váltottam. Szerelmes lettem egy fiúba, akinek egy darabig közömbös voltam, aztán tavaly valamilyen szinten "megvolt a kémia". Én szúrtam el, ingadozó időszakomat éltem, azóta is nagyon sajnálom, hogy elrontottam. Eltávolodtunk egymástól. Majd pár hónapja észrevettem, hogy sokat néz, keresi a társaságom stb. Mégjobban beléestem. Most pedig megtudtam ki tetszik neki (nem ismerem amúgy). Láttam róla képeket, egy kis r..., már mindenki megbocsásson. Eddig sokat gondolkoztam rajta, hogy mit tehetnék, hogy elérjem, hogy megkedveljen... De ha a mell/fenék mutatogatás jön be neki, akkor nem tudok mit csinálni. Én nem leszek ilyen senki kedvéért. Nagyon fáj. Kicsit csalódtam benne. De semmi közöm hozzá, szóval a kérdésem az lenne, hogyan felejtsem el? Többször is próbáltam, általában nem a szívem, hanem az agyam után megyek, de ezesetben nem sikerült. Kérnélek titeket, adjatok tippeket, hogy verjem ki a fejemből? Nem jó, hogy ha eszembe jut (kb. kétpercenként), akkor rögtön sírógörcsöt kapok.

Előre is köszönöm a válaszaitokat, nagyon fontos lenne nekem!



2015. jan. 12. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemled a semmit.
2015. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek! Tudom, hogy megérdemlem, hülye voltam.
2015. jan. 12. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
az idő segít,lehet évekbe fog telni ..
2015. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos forrásból tudod, hogy kizárólag az a lány tetszik neki? Lehet, hogy csak valamikor valakinek mondta, hogy jól néz ki és megérne egy patront. Esélyed sincs (újra) összejönni vele? A szemezés és a társaságod keresése mindenképpen jó előjel, ha tényleg tetszik neked, akkor ne elfelejteni próbáld, hanem nyiss felé jobban. :)
2015. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 13. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!