Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » En vagyok az egyetlen, akit...

En vagyok az egyetlen, akit ez kikeszit?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt latom, meg hallom, hogy ilyen meg olyan szerelmi banat miatt akar meghalni, meg ongyilkos lenni es a legviccesebb, hogy 12-13 eves lanyoktol, neha fiuktol. En nem tudom, ti hogy vagytok vele, de en sosem tudtam elkepzelni, hogy egy szerelmi banat ekkora erovel birjon. Nyilvan rossz erzes, engem sem szeret az a fiu, akit szeretnek, de akkor sem omlik le a Kinai Nagyfal e miatt. Bocsanat, ha ez nem erdekelt senkit, de legszivesebben a falnak mennek es muszaj volt ezt leirnom :D

2015. márc. 15. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak, akik érzelmileg labilisabbak, saját érzelmeik jobban hatnak rájuk, mint a külvilág ingerei.
2015. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezért nem olvasom ezeket... Amúgy ez az a kor, amikor azt hiszi az ember, hogy körülötte forog a világ meg az első szerelem az igazi lesz, stb. A legtöbb tinihiszti, amit 2 hónap alatt át lehet hidalni, de volt olyan ismerősöm, aki ebben a korban felakasztotta magát, mert nem volt szerelmes belé az a srác...
2015. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok az osztályunkban én vagyok a pszichológus...

Mindenkinek szerelmi problémái vannak,vicces is,meg szomorú is hogy nekem nincs xd

Szerintem még ez a legizgalmasabb dolog a mi korunkban,és ha nem úgy alakulnak a dolgok,akkor hisztérikázunk,nem tudjuk elképzelni hogy jön más (mondjuk vannak kivételek).A másik meg az "Első igaz szerelem *-* :$$" ja persze.Pont 12 évesen fogod megtalálni (Akinek tényleg így volt gratu)...és amikor az első igaz szerelmed jól lekoptat,akkor összetörik a lelkecskéd és sajnáltatod magad a föld legaljáig:DD


Kérdező én se nagyon értem ezt amúgy:)

2015. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy mennyire nem kapják meg a szülőktől a gyerekek az érzelmi biztonságot. Már ilyen idős korban is tudják, hogy máshonnan kell megszerezniük.
2015. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem is föl szokott b*szni.
2015. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!