Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lábfetisiszta vagyok. Van egy...

Lábfetisiszta vagyok. Van egy haverom, akit sehogy se sikerül rávenni burkoltan, hogy mezítláb lássam. Milyen ötletetek van?

Figyelt kérdés
Fürdőbe nem jár, ha elmegyek hozzájuk és nincs rajta zokni, akkor olyan papucsba van, amibe nem látszik a lába. Nyáron is olyan papucsba van. Ti mit szólnátok hozzá, ha egy haverotokról ilyen derülne ki? Ja, és a másik, hogy barátnőm elől titkolom. Nem barát, csak haver. Tehát nem egy sülve-főve együtt vagyunk, évente 2-3x vagyunk max egymásnál, amúgy csak találkozgatunk itt-ott. Gondoltam már rá, hogy elhívom beszélgetni, sörözgetni, és véletlen kiöntöm a sört a lábára. De ez komplikált. Vagy arra is, hogy egyszerűen megmondom neki, hogy mit szeretnék. De ez ciki lenne. Vagy hogy ha pl ittvan, akkor lekapom a zokniját és elkezdem csikizni. De itt is ciki lenne levenni a zokniját. De nemtudom. Ez tűnt a legjobbnak. Szerintetek? Ne ítéljetek el, nem tudom honnan jött ez nekem, de ettől teljesen egész életet élek, nem vagyok lelki sérült és egyéb.
2015. márc. 17. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Zokni vagy.
2015. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sörel leöntenéd a cipőmet attól még nem venném le.
2015. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
idióta vagy.De most jól értem,te férfi vagy és a férfi haverod szőrös lábát akarod megnézni???
2015. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lassan jön a jó idő, beszéld rá egy strandolásra.
2015. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aludj nála .
2018. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fétiseket a párodon vagy szexpartnereden kell kiélni, nem a haverodon/barátodon... te beteg állat!
2021. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!