Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha pont érettségi...

Mit tegyek, ha pont érettségi előtt 1.5 hónappal kezdenek étkezési zavaraim lenni?

Figyelt kérdés
Most napokig 600-700 kalórián éltem, de most hirtelen magamba tömtem min. 1500 kalóriát, és borzasztóan remegek, hevesen ver a szívem. Egyik reggel pánikszerű rohamom is volt, és nem tudom, mit csináljak, most is hányni akarok, de nem merek. :(
2015. márc. 17. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Borzasztóan érzem magam. Bárcsak ne ettem volna meg azt a sok ételt. :(

Kb. fél óra leforgása alatt ettem meg 1500 kalóriát. Már a felénél úgy éreztem, elég volt, de csak tömtem és tömtem magamba, úgy érzem, majd kipukkadok.

2015. márc. 17. 17:33
 2/6 anonim ***** válasza:
egy zabálás még nem étkezési zavar. Legalább valami jót ettél?
2015. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem étkezési zavar, legalábbis ez nálam is így van, hogy szinte napokig szinte semmit nem eszek, utána meg egy nap rendesen, majd megint szinte semmit. Már évek óta ez van, és nincs étkezési zavarom. :D

18/L

2015. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érettségire semmi értelme rástresszelni.
2015. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, utólag mindenki tudja. De előtte...
2015. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért figyelmeztetem a most előtte lévőket. :D
2015. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!