Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van mindenki úgy kiakadv...

Miért van mindenki úgy kiakadva, hogy március 15-én zárva voltak a boltok?

Figyelt kérdés
Ez eddig is így volt, március 15. mindig is munkaszüneti nap volt... Most mégis fel vannak háborodva.. Az már más kérdés, hogy következő vasárnap is háborogni fognak... Egyébként én sem értek egyet a zárva tartással... De a 15.-ét miért kell így felfújni, hogy a híradóban is benne legyen? Ráadásul naptárat jó esetben már év elején vettek az emberek, látták, hogy március 15. mikor lesz, fel lehetett volna erre készülni - mint valami "katasztrófára"!... :P

2015. márc. 17. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A március 15. miatt szerintem senki sincs kiakadva. A többi vasárnap az, ami dühítő (számomra legalábbis). Az ünnepnapokkal semmi gond, az természetes.
2015. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, mert hivatalosan most lépett érvénybe ez az őrület, és hangot akartak adni neki.


"De a 15.-ét miért kell így felfújni, hogy a híradóban is benne legyen?"

Pont ezért.

Az elvvel volt baj, nem azzal, hogy elfelejtettek kalkulálni, és a bolt előtt érte őket a meglepetés.

2015. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!