Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is van/volt ilyen...

Nektek is van/volt ilyen munkahelyetek? Hogy bírtátok? Vagy csak én vagyok kiakadva ettől?

Figyelt kérdés
A beosztásom mindig bizonytalan. Tavasszal általában 10-12 órát dolgozom, ha van váltótársam, akkor nincs gond, mert így heti 3-4 napot dolgozom, de sajnos ezek csak átmeneti időszakok, mert a kollégák jönnek-mennek, szóval van, hogy csak 1-2 szabadnapom van. Annak azért hálát adok,hogy pénteken vagy szombaton már tudom a következő hetet, hogy hogyan alakul. Aztán jön a nyár napi 14 óra munka heti két nap szabad. Kivéve amikor csak 1 vagy 0 mert vagy van elég ember vagy nincs. Ősszel, télen a helyzet olyan, mint tavasszal, kivéve, hogy egyik napról a másikra elküldtek egy hónap "szabadságra" mert nem ment az üzlet. Persze a januári fizumnak csak az 1/3-át kaptam meg mondván, hogy nem ment az üzlet, nem tud többet adni. Az egy hónapra semmiféle pénzt nem kaptam sőt, márciusban is a fizum 1/3-át kapom, áprilistól elméletileg normálisan megkapom... De a beosztás ugyanilyen káosz lesz...
2015. febr. 23. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen szabadság nincs(leszámítva most ezt az egy hónapot, de ezt nem fizetik és ki is jelentettek), és 4 órára vagyok bejelentve.
2015. febr. 23. 14:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt még nem jelezted a hivatalosan az illetékes szervek felé ? Egyszer vett fel raktárosnak egy maszek , másnap kezdtem és reggel közölte a forma ezen a helyen kell felépíteni a raktárat , hogyne szevasz . Midet leugatni a helyszínen és feljelentéssel fenyegetni és lépni .Ausztriában 1400 nettó fizu az iskola takarító bére , 6 órában és 13-14 havi stex jár . Haverék élnek kint és nyelvtudás nélkül mentek ki .
2015. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azonnal lépj ki!!!


Ha mégsem szopj tovább! Ennél még a meki is jobb alternatíva!


Szekus vagy?

2015. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyen dolgoztam. 12 óráztam, 3 hónapig 4-en voltunk, úgy jó volt, mert jutott szabadidő. Aztán csak 3-an maradtunk, én voltam a váltós, vagyis egyszer reggel, máskor este mentem. A heti beosztást péntek délután kaptuk meg, szinte sose tudtam tervezni. Szabadnapom 1 vagy 2 volt a héten. A páromat alig láttam. A fizú viszonylag jó volt, mindig megkaptuk a ledolgozott óra szerintit, de a borravalót benyelte a cég. 3 hónap alatt kimerültem. Szó szerint. Voltak napok, hogy a vonatról leszállva szinte csukott szemmel mentem haza, mikor meg hazaértem annyira ki voltam merülve, hogy nem tudtam elaludni, és pár óra múlva mehettem vissza. A harmadik hónap végén feladtam, és inkább kiléptem, már a családom is mondta, 500/óráért ez nem éri meg.


Hidd el nem vagy egyedül. Sajnos ez van. Megszoksz vagy megszöksz. Én szöktem, most munkanélküli vagyok, jó lett volna a munkahely, mert babát akartunk, de az sem jött össze, sőt, még a ciklusom is felborult. Szívás az élet.

2015. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!