Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? Nem hiszem...

Mi lehet velem? Nem hiszem hogy a tinikor, mert pont hogy annak nemsokára végére érek.17/L

Figyelt kérdés

Régebben voltak haverjaim,igaz,végül kiderült hogy csak akkor kellettem ha más nem volt,szóval lényegében kihasználtak,de most még lehet az is jobb lenne,mert most se haverjaim,se barátaim nincsenek,van barátom,de vele is sok a veszekedés,sok dolgot felnagyitok magamban hogy akkor biztos nem is szeret...

Az iskolát sosem szerettem,de 14-15 évesen aránylag jó tanuló voltam,és ott is elvoltam valahogy.

Most meg sokkal rosszabb tanuló vagyok,és már előre elmegy az életkedvem ha belegondolok hogy pl holnap is iskola.

Összegezve hiába maradt lényegében ugyanolyan az életem,max 1-2 kisebb változással,sokkal boldogtalanabb és elégedtlenebb vagyok mint 1-2 éve...



2015. márc. 19. 16:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy szomorúbb lennék,csak nem olyan boldog,fásultabb...
2015. márc. 19. 16:28
 2/3 anonim válasza:
És igazából most mire szeretnél választ kapni? Arra a kérdésre, hogy mi a baj veled, a válasz egyszerű : Semmi gond nincs veled. Talán csak nem volt szerencséd és nem sok olyan emberrel találkozol, akivel sok bennetek a közös. Ne aggódj! Az életre szóló barátságok nem feltétlenül tizenéves korban kötődnek. Próbálj meg minél több időt tölteni emberek között, hogy tudj ismerkedni. Hidd el, egyszer csak megtalálod azt az embert akire szükséged van.
2015. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly érettségiztem,az a lány akit a barátomnak tartottam szintén csak kihasznált,csúnyán elbánt velem-elküldtem délebbre.

Nem azt mondom hogy tegyél így,inkább keress hobbit,sportot amit szívesen csinálnál,és barátkozz olyanokkal,akik "neked valóak".

2015. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!