Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mikor jött el az a...

Nektek mikor jött el az a pont, amikor úgy éreztétek, hogy innen már lefele van?

Figyelt kérdés

Mindenki életében eljön az a fordulópont, amikor már nem fejlődik, hanem "öregszik".

Amikor úgy gondoltad, hogy a bőröd már csak ráncosodni fog, a magasságod csökkenni, arcod, tested csúnyúlni, látásod rosszabbodni, teljesítnényed csökkenni, stb, stb. Apró mértélekben, de amiko rájöttél, hogy ez már csak rosszabb lesz. Hány évesen?


2015. márc. 3. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki idösebb lesz, természetes, ez már elkezdödik huszonévesen.


Viszont megöregedni attól még nem kell.


Én 56 éves vagyok, de még nem érzem, hogy megöregedtem volna, a teljesítményem nem csökken, söt éppen ellenkezöleg, két éve kezdtem el sportolni, az alakom a legrosszab esetben sem rosszabb, mint 30 éve, tavaly kezdtem el angolul tanulni, most pedig hozzávettem az oroszt is.


Egyelöre még NEM lefelé, hanem inkább még felfelé haladok.


Szóval a kérdésedre nem tudok válaszolni, még valamiko késöbb fog eljönni ez a pont.

2015. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A test növekszik, kinyíl és virágzik, majd hanyatlik, meghajol... a dolgok rendje szerint. Az, hogy ki, mikor éri el saját szépségének csúcsát egyéne válogatja. Nem a ráncok.
2015. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23évesen, amikor elvesztettem a reményt, hogy egyszer jobb életem lesz. Addig mindenhez pozitívan álltam hozzá és örömmel fektettem bele rengeteg energiát. 32. születésnapomon, viszont ez elveszett. Azóta mindennek a negatív oldalát látom.
2015. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35 évesen kezdett el fájni itt ott és már az edzéseket sem bírtam úgy,mint 26-30 évesen.
2015. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel,de ne add fel!!Lefele akkor lesz ha te azt akarod,ha nem akarod,és vannak kedvteléseid,tudarosan figyelsz a szervezetedre,nem ragaszkodsz semmihez az életben,elfogadsz és megleled a békéd,sokat tanulsz,olvasol,küzdesz akkor addig amìg a szervezeted bìrja!!

Keresd a jò mindenbe,és ne hagyd,hogy a körülmények irànyìtsanak!!

2015. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!