Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek az embereket?

Ti szeretitek az embereket?

Figyelt kérdés

Eszembe jut a Vérző olaj című filmben az egyik jelenet, amikor D.P. ezt mondja : " Egy folyamatos küzdelemben élek saját magammal. Nem akarom, hogy mások sikeresek legyenek. Én utálom az emberek többségét. Sokszor ránézek az emberekre és nem látok semmit, amely szeretetreméltó lenne. "


Nektek mi a véleményetek az emberekről, főleg ezekben az időkben, amelyek megpróbáltatják az emberi jellemet és kihozzák az emberekből a legsötétebb énjüket ?


2015. márc. 21. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért vagyok így, de úgy érzem, utálom az embereket. Kicsit olyan mint a fent említett sor. Nem találom bennük azt, amitől szerethetném őket. Vannak barátaim, mostanában is szerzek párat, de sokszor vagyok úgy, hogy sétálok az utcán, és legszívesebben minden velem szembejövőt felpofoznám. Minimum
2015. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő nagyon, leginkább akkor nem szeretek senkit sem, amikor egy dugó közepén araszolok, meg vezetés közben.

De az utcán semmi bajom senkivel, ha meg egy ismeretlennel találkozok valamilyen okból, akkor örülök neki, hogy tudok vele beszélgetni.

2015. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A normális emberekkel semmi bajom.
2015. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában véve nem szeretem az embereket - így magamat sem. Aztán ha közelebbről megismerhetek 1-2 embert, akkor van, amikor pozitív értelemben csalódok bennük, így elkezdek kedvelni, esetleg megszeretni 1-1 embert pár tulajdonsága miatt. Aztán persze jön a feketeleves. Ez van.
2015. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Is-is. Személye válogatja.
2015. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!