Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szakitottunk az exemmel es...

Szakitottunk az exemmel es raszokott a drogokra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Januartol marcius elejeig ritkabban lattuk egymast mint altalaban egeszsegugyi okokbol, azt hitte nem akarom latni ezert rengeteget szenvedett, de nem tudtam mit csinalni, felkelni sem birtam.. Most sokkal jobban vagyok de visszaszokott a drogokra (miattam szokott le, vagyis maga miatt, de en segitettem neki.. lett lakasa, munkaja stb) es minden nap bevan allva, alkoholt is iszik es nem tud gondolkodni. Azt mondja tul van rajtam de nem 1x terdelt sirva az ajto elott hogy probaljuk meg, szeret..osszekavarodott egy lannyal is, azt mondta ma delutan hogy ot akarja, en ezt elfogadtam de most megint irogat hogy holnap jozan lesz es menjek hozza. Nem jar be dolgozni, szerencsejatekozik, elvesziti a lakasat.. Mit tegyek?! Segiteni akarok, mellette szeretnek allni, de nem tudok. Faj amit tett.. S.O.S!
2015. márc. 21. 23:31
 1/4 anonim válasza:
Ez már nem te problémád.
2015. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Szokj rá Te is!
2015. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén,ő a múltad.
2015. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáld elküldeni pszichológushoz, állami pszichiátria ingyenes ha a magánt nem tudja kifizetni
2015. márc. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!