Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon egyedül érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyedül érzem magam amióta szakítottunk mit tegyek magammal?

Figyelt kérdés
Egyszer együtt voltam a barátnőmmel 1,5 évet szakítottam vele de nem úgy ahogy megérdemelte volna hanem letiltottam facebookon és csak elfeledtem..1 év után össze jöttünk újból (persze sírtam miatta amiért elhagytam nagyon hiányzott) együtt voltunk 8 hónapot volt egy csodálatos nyarunk csak ahogy elkezdődött a suli stresszesek lettünk minden szarságon össze vesztünk és szakított velem..én nem is írtam neki és nem érdekelt mert azt hittem boldog leszek nélküle ő meg bőgött utánnam nagyon sok ajándékot készített nekem de nem akartam a kapcsolatot és ezért nem foglalkoztam velük aztán ő js letett rólam..egy 2-3 hétig oké volt aztán most vele álmodok rá gondolok bőgök miatta és írtam neki hogy hiányzik..és simán vissza venne de én csak bőgök és arra gondolok hogy megint megbántom és miattam szakítunk...a barátai is ellenem vannak őt mindenki szereti l..én meg csak úgy vagyok nincsenek barátaim nem tudok kapcsolatot létesíteni se lánnyal se fiúval..nem tudom hova tegyem magam csak kavarognak bennem a szar érzések úgy érzem megdöglök belé ha mással látom..segítsen valaki..
2015. márc. 9. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Komolyan van egy lány aki oda van érted és te megbántod újra és újra?

Nem hiszlek el öreg, tegyél valamit magaddal mert ez így kegyetlen, mindenkinek.

2015. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És nagyon bánt..de valahogy tudtomon kívűl teszem mindig de most meg mindegy már..pedig annyira hiányzik
2015. márc. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!