Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 napja szakítottunk életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja szakítottunk életem szerelmével. Még mindig szeretem Őt, szeretném visszaszerezni. Nem tudom, menni fog-e? Többi lent

Figyelt kérdés

Röviden megpróbálom elmesélni a dolgokat.


2 éve, április 17-én jöttünk össze. Minden klappolt, rajongtunk egymásért, egészen a 8. hónapig. Egyik nap az iskolába menet, találkoztam ismerősömmel, ez egy januári nap volt nemsokkal szilveszter után. Beszélgettünk, megkérdeztem hogy telt a szilvesztere neki, satöbbi... Mondta hogy megcsalta a barátnőjét, és hogy nem tud róla, nem is fog. Nah ebben a pillanatban bekattant nekem valami, amit a mai napig nem értek hogy miért. Ilyenkor jött elő nálam az az érzés, hogy más lányokkal is szeretnék még lefeküdni(nem kapcsolatot). Aztán rá pár hétre már nem bírtam tovább magamban tartani, és elmondtam a barátnőmnek. Sírt, szó szerint elájult, kétségbeesett. Innentől a kapcsolatunk 1 éven keresztül szépen lassan ment lefelé a lejtőn. Számtalanszor próbáltam megmenteni ezt az egész szituációt, de ezek szerint nem eléggé. Saját bevallása szerint a bizalma megrendült bennem és ez miatt nem tud már úgy szeretni engem, mint az előtt, mert mi van ha... Én nagyon-nagyon szeretem Őt, nem szeretném abszolút elveszíteni, mert Ő nekem egy érték, egy KINCS az életemben... Megbeszéltünk egy találkozót április 18-ra, de nem tudom, hogy lesz-e belőle valami :( Ezért fordulok hozzátok most segítségért! Remélem megmenthető még a dolog...


Válaszokat előre is köszönöm!



2015. márc. 13. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Lemaradt:


Azt mondta, hogy Ő is szeret engem, de még élni szeretne, és talán későbbiekben menne csak a dolog. Viszont érzem, hogy ez még megmenthető.

2015. márc. 13. 16:27
 2/4 anonim válasza:
Ez wut? Ha ő is élni szeretne meg te is akkor mi a baj jöjjetek össze később? Én nem próbálnám ki mással és nincsenek is ilyen gondjaim de ha mind a ketten úgy gondoljátok hogy kellene egy kis szórakozás (főleg úgy hogy TE vetetted fel elsőnek) akkor hol a probléma?
2015. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én azóta már legyőztem magamban ezt az érzést... Csak Ő nem tudta, vagy nem bírja. Nem tudja eldönteni, hogy most mi legyen, folyton gondolkozik... Erre szeretnék már végre pontot tenni, mert szeretnék vele együtt maradni.
2015. márc. 13. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy gondolat befészkeli magát az ember agyába akkor azt onnan kiírtani szinte lehetetlen, izonyos dolgokat jobb nem elmondani.

Ezt bizony elbasztad... viszont mehetsz más lányokkal lefeküdni

2015. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!