Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez utalhat későbbi depressziór...

Ez utalhat későbbi depresszióra vagy csak a kamaszkor teszi?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és mostanábam azt vettem észre hogy sokkal érzékenyebb lettem lelkileg. A kamaszkor nálam már elég rég elkezdődött szüleim szerint véget is ért mert érettebb lettem. Mégis mostanában súlyos önértékelési problémáim vannak mindenemmel kapcsolatban. Utálom magamat. Egyrészt kövérnek látom magamat folyamatosan ennék de próbálom visszafogni magam ha mégis többet ennék a kelleténél sírni lenne kedvem. De ez csak az egyik ok. Úgy érzem sosem fogok kelleni senkinek,nem volt még barátom csúnyának érzem magamat.

De itt a belső. Bevallom lusta vagyok,lekezelő és akarok de nem tudok tenni ezellen. És utálom magamat,amiért sokszor ha valami nem sikerül sírok és elmondom magamat minden szarnak. Barátaimnak se meséltem ezekről,senkinek. Lehet ez csak a kamaszkor de én úgy érzem kezdek megőrülni.



2015. márc. 23. 20:33
 1/4 Gergő19990712 ***** válasza:
Hát nézd! Ez csak késöbb válhat depresszióvá mostmég csak önértékelési problémáid vannak de ez nem fog jót tenni az egészségednek.Egy az hogy kövérnek ne lásd magad mert akkor csak az összes fiútól elfordulsz és ezért a szervezetedtől ne vond el az ételt.A barátaiddal vagyis a legjobb barátoddal akibe bízol azzal beszélj erről mert jó ha eltudod mondani a panaszaid.
2015. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A lustaság és a lekezelés ellen igen is tudnál tenni,ha igazán akarnál.A többi problémád tipikus kamaszkori jelenség.Beszélgess erről a barátaiddal,szüleiddel.Úgy lehet jobb lesz.
2015. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én tényleg akarok a rossz tulajdonságaim ellen tenni,de nem olyan egyszerű az. Próbálok odafigyelni hogyan beszéljek másokkal azonban mindig azt veszem észre hogy legtöbbször a tesómnak nagyon csúnyán szólok vissza. Az meg hab a tortán hogy szüleim folyamatosan az orrom alá dörgölik,hogy lusta vagyok bunkó,nagyképű(lehet ők ezt látják de akkor ők sem ismernek az utóbbit nézve).
2015. márc. 23. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Detto ez van velem is. Ha akarsz beszelgetni irj privit. C: 13f
2015. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!