Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez utalhat betegségre vagy...

Ez utalhat betegségre vagy csak kamaszkor?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok.Nagyon jó vagyok matematikából bármit megjegyzek,megoldok.Ellenben nagyon visszahúzódó vagyok nem jövök ki jól az emberekkel (nem vagyok stréber típus alig tanulok) általában egész nap csak álmodozom.Ez még így rendeben is lenne de nagyon durva hangulatingadozásaim is vannak van hogy az egyik pillanatban negyon vidám vagyok és egyszer csak összeomlok vagy nagyon ideges leszek és szétvernék bármit vagy gyakolatilag sírógörcs tör rám.6 óránál többet nem bírok egyfolytában aludni.Szinte semmi nem érdekel csak a zenehallgatás.Van olyan hogy csak vagyok gondolkozok,bambulok és egyszer csak elkezdem ütni a falat ordítani ezek pár másodperces kirohanások de ilyenkor én sem tudom hogy mi van.
2012. nov. 22. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam és még vagyok is. Szerintem ez kamszkor. Bár az én szüleim szemében nekem nem kamszkor hanem elmebetegség volt, és ezért elvittekj pszichátriára is. 19/f
2012. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne haragudj, de ez nem szimpla kamaszkor. Oké, nem mondom hogy totál elmebeteg vagy, de szerintem valami nem OK...
2012. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!