Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Amikor ma a híreket hallgattam, és épp arról beszéltek hogy a GermanWings egy gépe lezuhant, és 150 ember meghalt, majdnem sírtam. Ez gyakran előfordul, ha többet beszélünk/hallgatok halálos balesetekről, hiába nem ismerem az áldozatokat, mégis ha arra gondolok, hogy meghaltak, könnyek szöknek a szemembe. Nem tudom megmagyarázni miért. Mi lehet az oka? Ez normális egyébként?

2015. márc. 24. 20:10
 1/6 Gergő19990712 ***** válasza:
55%
Érzékenyebb tipus vagy az átlagnál és idegen ember halála is érzékenyebben érint.Én például olyanon könnyeztem be mikor láttam a tv be a tabu címü sorozatot és olyanokat mutattak be akik gyógyíthatatlanok és természetesen ez normális hogy érzékenyebben érint.Többen vannak így ezzel .
2015. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Empátia. Szeptember 11-en én sem bírtam nézni a képeket,sőt a Holokauszt-ról való filmektől még most is a hányinger fog el.

Nincs benne semmi rossz :)

2015. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit túlérzékeny vagy.
2015. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Engem is nagyon megviselt, mint repüléshez szorosan kötő ember. Sírni nem sírtam, inkább sokkolt.

Ráadásul ez nem egy eldugott, szegény, távoli ázsiai vagy afrikai helyszínen történt, hanem itt egy ugrásra és egy olyan vezető légitársaság gépével amit feltételezni se mertem volna...


#indeepsorrow 4U9525

2015. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
engem jobban elérzékenyít az a sok ezer ember aki aznap halt meg szintén de egy kukk sincs róluk, meg se tudjuk hogy meghaltak, mert nem szenzáció a haláluk mint ennek a 150 embernek.
2015. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jóadag empátiával áldott meg az Ég. Szerintem szociális területen állod meg a helyed a leginkább az életben.
2015. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!