Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ha a...

Szerintetek normális az ha a szüleim arra köteleznek hogy irjam le azoknak a neveit a a szülinapomon felköszöntöttek Facebookon és én is köszöntsem fel őket?

Figyelt kérdés
Már azon is kiakadtak hogy csak úgy köszöntem meg hogy ,,Köszönom''. Szerintük azt kellet volna irjam hogy ,,Köszönöm szépen''. Nemrég egyet elfelejtettem felköszöntöni és egyből kiabáltak velem. Most velem van a baj vagy ezt tényleg igy kellene?

2015. márc. 15. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid olyan emberek, akik csak a látszatra adnak. Kifele azt mutatják hogy ők a tökéletes család, befelé meg ordibálnak...Nem normálisak.
2015. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valaki téged felköszöntött, akkor nyilván olyan a kapcsolatotok és illene neked is felköszönteni. De nem csapnék ebből ekkora patáliát, egyáltalán honnan tudják, hogy te elfelejtettél valakit felköszönteni? Folyamatosan figyelik a tevékenységedet? Ez beteges, tiltsd le őket. :D


Hány éves vagy egyébként?

2015. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból mondjuk ez a F..szbúkon köszöntgetés csak képmutatás. Engem is mindig felköszönt egy halom olyan ember, akivel amúgy vagy nem is beszélünk, vagy egyenesen kerüljük egymást.
2015. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval értek egyet...engem is felszokott koszonteni egy csomo olyan gyerek ,akivel nem tartom a kapcsolatot ...visszairom h koszonom vagy koszi ,de nem nagyon valoszinu h felkoszontom
2015. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Szerintem a szüleid nem normálisak..
2015. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a szüleiddel az a baj, hogy nincsenek tisztában igazán a FB működésével. Mert aki gyakran használja, tudja, hogy az emberek többsége 400 köszöntést kap, és hogy nem lehet mindet megköszönni, valamint, hogy azok az emberek, akik felköszöntöttek, pusztán azért tették, mert a FB kiírta, hogy szülinapod van. Meséld el nekik az alkalmazás használatát, szerintem itt generációs probléma van.
2015. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszőnöm a válaszokat. Megbróbálok beszélni erről velűk. Másképp 14 éves lány vagyok én onnan tudják hogy nem köszöntem meg mert az én Facebookomat használják, hogy tudjanak beszélgetni s rokonokkal... és még azt is mondták hogy ez egy tartozás amit vissza kell adjak.
2015. márc. 15. 13:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd meg, hogy a facebookodat használják..
2015. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem engedném meg h használják:D csináljanak egy sajátot kettojuknek....es ez nem olyasmi ,ami fő bunnek szamit-.-'
2015. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért lettem lepontozva?
2015. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!