Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire nem érdeklem vagy nem...

Ennyire nem érdeklem vagy nem tudja, mit reagáljon?

Figyelt kérdés

Néha nem ír nekem vissza, viszont elolvassa a leveleimet, hiszen látom. Olyan érzésem van, mintha tetszenék is neki, mégis rendszeresen megcsinálja ezt.

Ez most az érdektelenség jele, vagy nem tudja hogyan reagáljon egy-egy levelemre, ezért inkább nem is ír semmit?

Volt már, hogy egy hónapig nem írt, de akkor sűrű bocsánatkérések közepette válaszolt, hogy nem volt ideje, de közben meg látom, hogy naponta többször is fent van az oldalon. Amúgy sűrűbben szokott válaszolni.

Ja, viszont sosem szólít a nevemen (hanem úgy, hogy baby, meg drága...stb), ez is zavar, pedig én őt rendszeresen a keresztnevén vagy a becenevén szólítom, hiszen így különböztetem meg másoktól.



2015. márc. 25. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
komolytalan...
2015. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!