Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy ha én nem...

Miért van az, hogy ha én nem szólok az emberekhez, igazéból nem is érdeklem őket, hozzám se szólnak?

Figyelt kérdés

Pedig érdeklődő vagyok,hülyéskedek velük stb,de egyszer nem jönnének oda ők hozzám,vagy írnának rám,hogy mi újság.

Viszont,ha oda megye hozzájuk,akkor elvagyunk,de ők sose kezdeményeznek.


2015. jan. 10. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Lehet, nem a megfelelő emberekkel barátkozol..
2015. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem lehet, hanem biztos.


Egy darabig én is így vtam, de aztán én is réjöttem erre amit a kérdező írt meg am. is vtak egyéb jelek is és azóta sz*rok rájuk. De az ,,érdekes" a történetben, hogy néha azért, ha vmi gondjuk van amiről tudják, hogy én megtudom oldani, akkor megtalálnak.

2015. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen,akkor jönnek,ha ez az kell...
2015. jan. 11. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt a reakciót kapod amit kifele sugárzol tudat alatt. Valószínűleg téged sem érdekelnek ők igazán és ezt érzik. Az ilyen udvariaskodásnak nincs értelme. Ha hasonló érdeklődésű, rezgésű emberek közé kerülsz, akkor az érdeklődés automatikus lesz irántad is és nem csak akkor, mikor Te kezdeményezel. Az ilyesmit nem lehet erőltetni.
2015. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!