Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem hiányzok nekik vagy nem...

Nem hiányzok nekik vagy nem érdeklem őket?

Figyelt kérdés
Van egypár barátnőm akik sosem irnak rám csak ha kell nekik valami de. Amugy sosem kérdezik meg hogy hogy vagyok meg semmi van amikor én irok rájuk es van aki elmeséli hogy mi van vele de vissza már nem kérdezi. Csak egyetlen barátnőm van aki rámir. A többit nem is érdeklem?

2014. dec. 21. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki.
2014. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem őket szokás barátnőnek nevezni ők inkább ismerősök. Az ilyet finoman le kell építeni nem kell utánuk szaladni ne keressenek akkor se ha nekik van szükségük valamire.

Ne írj rájuk többet, ha keresnek egy hűvös, udvarias elutasítás és az ilyeneket ki kell szelektálni az életedből mert csak kihasználnak.

Nekem is volt ilyen barátnőm. Csak akkor voltunk együtt ha én kerestem vagy neki voltak bajai. Aztán egyszer eldöntöttem, addig nem keresem, amíg ő nem kap észbe kíváncsi voltam meddig bírja. Hónapok teltek el. Kb. 10 percre laktunk egymástól de egy évben jó ha 4x felkeresett.

Aztán amikor nem mentem el az esküvőjére onnantól kezdve nem hallottam róla de nem is érdekelt.

Keress olyat, aki tényleg az igazi barátnőd tud lenni és érdeklődik irántad.

2014. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek valóban nem barátnők. Ne keresd őket, sajnos nekem is voltak ilyenek. Akkor kellettem nekik, ha kellett valami, egyébként meg észre sem vettek, nem kerestek. Ezután szépen leépítettem őket (ha kerestek, mert kellett valami, akkor nem segítettem), azóta nem is hallottam róluk. Szerintem ne keseregj azon, hogy csak egy barátnőd van! Másnak egy sincs, csak haverjai, te már lényegesen szerencsésebb vagy nálunk. Ápold azzal az egy barátnőddel a kapcsolatot, a többivel pedig ne foglalkozz!
2014. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Cimbora: mindig veled tart, ha segitesz, vagy fizetsz neki;

- Haver: felváltva segitetetk és fizetek egymásnak, de gondosan ügyel, hogy a végén nullszaldósra jöjjön ki a kapcsolat;

- Barát: "könnyebb ey barátért meghalni, mint olyan barátot találni, akiért meghal az ember!"

Feltétel nélküli segitséget adsz és kapsz akkor is, ha a segitséget adónak hátránya származik is belőle.

.

Ezek alapján vizsgáld "barátnőidet".

Szerintem "cimbora" doboz.

2014. dec. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!