Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és egyszerűen úgy érzem, hogy mindenki halad valamerre, csak én bénázok egy helyben. Egyetemista vagyok, megcsinaltam egy okj-s képzést is, de nem érzem úgy, hogy ez lenne számomra az idealis szakma. Pedig nagyon jól indult minden, de aztán ez megváltozott és kiábrabdultam az egészből. Viszont már elhasznaltam 4 félévet így csak 8 támogatott maradt,és igazából fogalmam sincs hogy mit is szeretnék. A tanítás érdekel, de max magyar és töri szakon, viszont abból rengeteg tanár van. Ráadásul olyan munkát szeretnék amivel nem éhbérért dolgozok, mivel otthonról nem számíthatok támogatásra. Illetve az is nyomaszt, hogy 23 leszek idén. Valahogy úgy érzem, most már nem annak van itt az ideje, hogy önmagam keresgeljem. Körülöttem lassan mindenki házas , terhes, lediplpmazott vagy van egy szakmája, szóval élil az életét. Mégis hogyan találjam meg az "utamat"? Hogy deritsem ki, hogy miben vagyok igazán jó?
2015. márc. 25. 16:58
 1/1 anonim válasza:
Olyan fába vágtad a fejszédet amiből nem jöhetsz ki jól. Sose fogod megtudni, hogy miben vagy igazán jó - abban az értelemben ahogy gondolod. Nem tudom szabad-e itt linket megosztani, de nekem ez a könyv választ adott ugyanerre a kérdésre: [link]
2015. márc. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!