Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó nőnek lenni?

Miért jó nőnek lenni?

Figyelt kérdés
27N

2015. márc. 26. 10:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Mert nem kell elviselned azt a kellemetlenséget amikor a nők lekoptatják a pasikat, még akkor is ha komoly szándékkal közelednek, vagy csak barátkozni akarnak...
2015. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Átélheted az anyaság érzését,azt,hogy egy kis embernek adsz életet.
2015. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1 Ez női oldalról se jobb, ha csúnyábbak vagyunk, akkor levegőnek néznek (jobb esetben).


#2 Férfiként én is szülő lennék, a terhesség/szülés meg ne mondd, hogy jó élmény.

2015. márc. 26. 10:57
 4/22 anonim ***** válasza:
nem is jó nőnek lenni
2015. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3 Mert ringyónak jó lenni? Függni a férfi kedvétől?
2015. márc. 26. 11:05
 6/22 anonim ***** válasza:

1. vagyok


akkor azért jó nőnek lenni mert könnyebb munkát kapsz pl.: irodai, a férfiakat meg csak gyárakba veszik fel, ha nincs felső fokú végzettsége...

2015. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmetlen a kérdés nem jó egyik nem tagjához tartozni sem ugyan úgy, ahogy nem is rossz.
2015. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mert nem kell verekedésnél félteni a herédet.
2015. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mert különben nem élnék a párommal már sok éve boldogan. Meg nem lenne olyan az életem, amilyen most.
2015. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Jó nőnek lenni, mert jól érzem magamat a bőrömben. Nem szerettem volna, ha férfinak születtem volna. Átlagos vagyok, nem érzem sem csúnyának, sem szépnek magamat, de voltak elegendő udvarlóim, és benne jól éreztem magamat (ehhez nem kellett az összessel lefeküdni!). Ha úgy tartja kedvem, akkor hisztizek, mint egy gyerek, ha úgy tartja kedvem, akkor bazi komoly nő is tudok lenni, mint egy 100 éves bölcs matróna. Ezek nem az anyagiakról szólnak, hanem ezek csak érzések. Ha anyagiakról van szó, akkor tisztességesen és keményen megdolgozok érte, nem szeretem, ha ajándékokkal halmoznak el, az olyan lekötelező, és nem érzem tőle szabadnak magamat. Viszont elvárom, hogy tiszteletet adjanak. Csak azzal flörtölök, aki nekem is szimpatikus, a többieket figyelmen kívül hagyom, de senkit nem bántok meg durván, mert udvarolni akar. Szeretek szépen és csábosan kinézni, próbálok úgy is öltözködni, de nem viszem túlzásba, nem akarnok könnyűvérűnek látszani, és persze nem is vagyok az. Dolgozzanak meg értem. :)
2015. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!