Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó nőnek lenni, mi...

Miért jó nőnek lenni, mi éltet, ami erőt ad az elbukott dolgokban?

Figyelt kérdés

Mi ad neked ihletet nap mint nap?

Mi az amiért azt mondod hogy érdemes felkelni reggel az ágyból hogy jól induljon a nap?



2015. jan. 2. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért jó nőnek lenni? Én nő vagyok, de nem mondanám, hogy annyira jó. Vagyis erről el lehetne filozofálgatni, de az kicsit hosszú lenne, és számomra már unalmas.

Mi éltet és ad erőt? Hát a legnehezebb helyzetekben, amikor szinte csak az öngyilkosságot láttam kiútnak, a családom tartott vissza. Nem azért, mert olyan sokat beszéltünk volna, hanem mert meg akartam őket kímélni a fájdalomtól.

Mi ad ihletet? Félig-meddig művészi értelemben minden, ami az emberekkel nem hozható szoros összefüggésbe. A béke és egyensúly (illúziója).

Miért érdemes felkelni? Erre még nem találtam magyarázatot, akkor kelek fel, ha meguntam a fetrengést :D

Hogy jól induljon a nap? Az én életemből hiányoznak az ilyen lelkesítő tényezők, vagyis néha "random" előfordulnak. Szóval általában jól nem indul egy napom sem, maximum nyugalmasan.

2015. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A férfiak 0-24-ben kankodnak. Munkahely, iskola, bolt, bárhol. Mint a majmok felvágnak, hogy ki a legnagyobb macsó. Nőként ezt nem kell csinálni.

Normálisan lehet élni, mint egy kultúrlény.

2015. jan. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!