Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van, utálok élni, én...

Elegem van, utálok élni, én nem lelek benne semmi örömöt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tovább akartam tanulni,nem jött össze idén újra akartam volna próbálkozni,de nem tudom egyszerűen rávenni magam a tanulásra,úgy érzem nem fog menni és nins kedvem se elegem van. Egyre kövérebb vagyok,nincs kedvem semmihez. SE dolgozni,se tanulni se semmit nem akarok,ami fárasztó. BELEFÁRADTAm az életbe. Mit tegyek ez ellen? Hiába erőltetem a dolgokat,annál rosszabb.
2015. márc. 31. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Életmód váltás , blokk feltárás , szakember általi tréningezés a megoldás .
2015. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy van egy célod, ami először is az hogy felvegyenek. Konkrétan te most feladtad/feladod, viszont azt ne felejtsd el, hogy az senkit sem érdekel, hogy te feladod, másnak okozol örömet, ha feladod, hiszen más jut be helyetted abba az intézménybe amibe, te akartál. Az életbe vannak győztesek és vesztesek, győzni viszont csak vérrel verejtékkel lehet.
2015. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tök hasonló helyzetben vagyok..=/ és csesztetnek is miatta eleget....
2015. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!