Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért történik velem,...

Ez miért történik velem, normális reakció?

Figyelt kérdés

Történelem órán ha meghallom hogy Rákosi, ÁVO, egyéb kommunista szervezetek amik tönkretették Magyarországot az 50-es években, illetve családokat telepítettek ki, és teljesen majmolták a Szovjeteket, akkor valahogy mindig ideges leszek, és legszívesebben megfejelném a padot. Illetve amikor olyan látok, hogy Sztálin a felszabadító, tanító mester. Az oké, hogy ő győztes volt, ezért őt szebben írták le, és Hitlernék ezerszer jobbnak, de aki Magyar legalább az ne tekintse jobbnak Hitlernék, mert miatta lett el cse*szve magyar ország. (persze ez saját vélemény)


Vagy amikor olyan videókat látok, vagy a hírekbe olyat hallok hogy a romák többen megvernek egy embert, vagy egy öreg néni házát rabolják ki kis tet*vek, akkor egy kép jelenik meg előttem, ahogy azok akik ilyen rosszat csinálnak, azok a földön fekszenek, és vért köpnek, könyörögnek az életükért. Persze ez vonatkozik Magyar emberre is, aki ilyen gonoszságokat csinál.


Szoktam dolgoknak utána olvasni, és olyat olvastam, hogy Rákosi idején nagyon sok embert telepítettek ki, életkort nem néztek, és amikor elolvastam azt, hogy a néni megkérdezte: Meddig maradok itt? ÁVO-s válasza: Ameddig meg nem dög*lesz. És az idegesít az egészben, hogy egy tisztességes Magyar embernek mondták, aki ezt nem érdemelte meg, és ráadásul egy büd*ös rohad*ék ember mondta neki, aki meg inkább érdemelte volna azt, hogy ott dög*öljön meg.


Osztálytársaim csak nevetnek ezeken, de engem valahol belül nagyon idegesít.


Van minden féle barátom, akad 1-2 roma is, de ők normálisak. Én ugyan úgy utálom a Magyarba is az olyat aki rossz.



2015. márc. 31. 22:19
 1/3 anonim válasza:
Ez minden normális embert felhúz, az hogy a kortársaid csak nyerítve röhögnek más nyomorán, elég szomorú. Az, hogy a mai vezető jobboldali pártok a szovjet rendszer restaurálásán dolgoznak pedig még szomorúbb. Azért ne görcsölj túl sokat ezen, tanulj, fejlődj, és hozz olyan döntéseket amik előre viszik az országot, nem hátra. Akkor teszel a legtöbbet a nénike nyomora ellen.
2015. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erős empátiára utal, hogy azonosulsz az áldozattal/áldozatokkal. Később ezek a heves indulatok csillapodni fognak.
2015. ápr. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De tényleg annyira élvezném, ha a támadók megkapnák a magukét, és átéreznék annak a súlyát, amit megcsinálnak másokkal, mert jelenleg mindent következmények nélkül csinálnak meg.
2015. ápr. 1. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!