Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már nem próbálok barátokat...

Már nem próbálok barátokat szerezni. Ez normális reakció?

Figyelt kérdés

Korábban rengeteget csalódtam "barátokban", mindegyik elfelejtett, eltűnt. Mindig én voltam az, aki még egy ideig írogatott, próbált találkozót szervezni, de nem jött össze.

(Pedig nem vagyok a másik idegeire menő típus, panaszkodós sem. Biztos bennem van a hiba, de nem tudom, mi az). Na mindegy.

Mára egészen megszerettem a magányos farkas szerepét.

Vannak felületes kapcsolataim, simán ismerkedek idegenekkel, akár egyedül is elmegyek bulizni, külföldre stb.

De már nem engedek magamhoz közel senkit, nem akarok barátokat, mély kapcsolatokat. És jól érzem magam így.

Ez természetes reakció a múlt miatt?



2014. aug. 25. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Hát... Kinek mi a normális. Részben meg tudlak érteni. Amikor egy barátot majdnem elvesztettem, én nagyon magamba borultam, de utána talpra álltam. Nem várja ezt el tőled senki. De én magamat, és másokat mindig azzal nyugtatok, hogy "Az élet minden napja egy kihívás, (Bocs a trágárkodásért, de ez a legjobb szó) amely csak ránk vár. Tartogathat jót, és rosszat." Én példa képen amikor Erdélybe mentem, a buszon figyeltem egy srácot. Nem tűnt rokonszenvesnek, erre? Úgy összehaverkodtam vele, mint az állat, pedig nem akartam. Egyszerűen csak azt tanácsolom neked, hogy ne add fel. Ne akarj mindenkivel kijönni, de ha valakiben látsz valamit, legalább próbáld meg. Sokat nem veszíthetsz. (Na jó, ez kicsit téves.) Na meg... Ha mindenki elfelejt... írj rám! :D Ha velem valaki jól kijön, azt én nem felejtem el. :D
2014. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:)

Ezzel nincs bajom, idegenekkel ismerkedni, összehaverkodni, így magányos sem vagyok. Ezért is járkálok sokszor egyedül ide-oda, mert úgyis odacsapódom valakikhez. Szóval nem vagyok magányos.

Csak hát az ember tanul a hibáiból, nekem meg biztos elment a kedvem a csalódásoktól. Valószínűleg ezért nem engedek már túl közel magamhoz senkit.

2014. aug. 25. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok! eddig kb 2 ember kivételével mindenkiben csalódtam magam körül. 0 garancia hogy a következő emberben nem fogom, így nem is töröm magamat a semmiért.
2014. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen normális. Ha egy ideig próbálkozol, de azt látod, hogy az emberek nagy része megbízhatatlan, akkor persze hogy elmegy a kedved az egésztől.

én is így vagyok már vele. el kell fogadni, hogy ma Magyarországon nagyon kevés barátságra alkalmas ember van, nem is nyitottak az emberek.


A többségnek bőven elég, ha van vki, akivel el tud menni néha bulizni, meg van barát/barátnő, akivel van szex, és ennyi.

Nem csak veled, hanem általában egymással sem képesek normális programokat szervezni a magyar emberek.

2014. okt. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!