Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok bejelentve a...

Nem vagyok bejelentve a munkahelyemen! Máshová akarok menni, beleírjam e az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Hotelben dolgozom, mint szobalány, de nem jelentenek be. Másik hotelbe szeretnék menni, ahol a gyakorlat szükséges, és ez itt már megvan. Nem akarom kiadni a hotel nevét, ezért úgy fogalmaznám meg hogy jelenleg is szobalányként dolgozom, de nem vagyok bejelenve és számomra ez nem megoldás.

2015. ápr. 1. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzodba írd be, hogy szobalányként dolgozol ebben a hotelban, de azt ne írd be, hogy nem vagy bejelentve.
2015. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne írjam bele, hogy nem vagyok bejelentve? Abba a hotelbe, ahová menni akarok, bejelentik az embert és kérik a kilépő papírokat az utolsó munkahelyről és akkor mit mondok nekik, miért nem tudom odaadni?
2015. ápr. 1. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen ne írd bele akkor.
2015. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!