Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjam bele az önéletraj...

Hogyan írjam bele az önéletrajzomba a nyelvtudást, ha nyáron akarok nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés
Ha semmit nem tüntetek fel,az nem jó,viszont papírral nem rendelkezek.
2010. febr. 17. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. : középfok folyamatban.
2010. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig a szintet kell megmondani, amin most vagy. Utána leírod, hogy milyen papírod van róla. Ha jelenleg alapfokú a tudásod, de erőteljesen készülsz a nyelvvizsgára (azaz folyamatban van), akkor a motivációs levélben kellene ezt megemlítened.
2010. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én az önéletrajzba is beleírnám pl Angol középfokú nyelvvizsga előtt állok.

vagy angol középfok. vizsgát 2010 nyarán szeretném belőle tenni.


vagy valami hasonló rövid szöveggel.

2010. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzba nem a nyelvvizsgát, hanem a nyelvtudást kell beleírni, sokan nem értik, mi a különbség kettő között. Nekem pl. folyékony angol nyelvtudásom van, viszont nyelvvizsgám egyáltalán nincs belőle. Mégis felsőfokú nyelvtudást írok az önéletrajzomba. Ellenben spanyolból van egy felsőfokú nyelvvizsgám, de már sokat felejtettem, nem beszélem a nyelvet olyan szinten, ezért csak középfokú nyelvtudás szerepel az önéletrajzomban.
2016. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!