Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő szemében lehet egy...

Egy nő szemében lehet egy srác "nyálas" a viselkedése alapján, ha igen, milyen viselkedést mondanátok nyálasnak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

igen lehet.


Mindenki mást talál annak.

Én pl: -ha verset ír nekem, lehet hogy kedves gesztus de nekem nem jön be

- Amikor valentin napon kitesz magáért (virág,vacsi,gyertyafény stb) nincs rá szükségem de ezt sok lány nem így gondolja

2014. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor szüntelenül bókol sablon szövegekkel és szinte lesi minden kívánságom. Nagyon zavaró tud lenni, ha túlzásba viszik.
2014. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

a közhiedelemmel ellentétben a nők nem szeretik a kedves romantikus férfiakat.

a nők a magabiztos bunkókra izgulnak, amit persze nagy részük tagad.


az, amit az egyik válaszoló, h mindenkinek más, az max. féligazság, ugyanis a romantikus kedves férfiak szinte minden nőnek nyálasnak számítanak.


a nők olyan férfiakat szeretnek, akik elérhetetlenek, magabiztosak, akiket meg kell szelídíteni. a bókokhoz meg alapból hozzá van szokva a legtöbb fiatal nő.

2014. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az nem jön be, amikor kényeskedik egy férfi. Állandóan a külsőjével foglalkozik, vagy nyavalyog jelentéktelen dolgok miatt.

A másik dolog, amit utálok, ha megjátsza magát, mert a "nők a romantikát szeretik" és felesleges kacatokat vesz (jó ez még kapcsolatban elmegy), vagy bókol, de abban a béna formában. A falra tudnék mászni tőle.

Én ezekre a típusokra szoktam mondani, hogy nyálas.

2014. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, amikor egy mire buknak a nők jellegű kérdésre egy férfi válaszol... (Utolsó előtti.)


Szerintem ez nem csak hogy mindenkinél más, de mindenki esetében is. Pl. első említette a versírást. Szerintem verset írni nem nyálas, de alapból nem mindegy, hogy rímekbe szed 3 Coelho-idézetet, vagy József Attilával járok.

Én azt tartom nyálasnak, ha egy fiú ilyen szavakat használ, hogy ubi, cicus, stb. De ez nőnél is idegesít.

2014. dec. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5/5

igazából nem nagyon érdekel, h bírod-e vagy nem. a nők többsége a saját működésével sincs tisztában, vagy mellébeszél, ahogy pl. te is te tetted: "mindenkinél más", ezzel meg félrevezetitek a kérdezőt. ja mindenkinél más, fúj bunkó férfiak, blabla, aztán vhogy mégis a nők 99%-a bunkókkal van együtt, körülbelül ennyire hiteles amit mondtok.

2014. dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Idézel egy részletet, majd kijelented, hogy félrebeszélek.Csak mert azt mondod. Lehet, hogy nem érdekel, hogy én bírom-e, az is lehet, hogy engem sem, de a kérdezőben esetleg majd felmerül, hogy valóban nem te voltál megszólítva. De te hogy jelentheted ki, hogy nem vagyunk tisztában a működésünkkel, te aki teljesen más vagy, és alapból fogalmad sem lehet róla? Márpedig igenis mindenkinél más. Ha azt mondom, hogy bunkók a férfiak, az sért, közben minden nő a bunkókkal jár. Ezt mondtad. Ergo nem csak 1 féle férfi létezik. Oh, viszont nőből nem lehet mindenkinél más. Értem. Férfiaknál ne általánosítsunk, mert ott vannak rendesek is, de a nők mind egyformák.


Egyébként: a nők nem mindig a bunkókkal járnak. Azért nem, mert a dühös kommentedből ítélve neked nincs barátnőd, márpedig te bunkó vagy és közönséges.

2014. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És mielőtt belekötsz, hogy te azt írtad, hogy a legtöbb nő, egy hogy 99%:

ezt tuti csak azért fogalmaztad így, mert így szokás, mert már mindenki reflexből így ír, hogy kikerülje a "ne általánosíts" választ, de azért 1% még mindig baromi kevés, és amúgy sem úgy írsz, mint aki abban az 1%-ban hisz.

Részemről le van zárva a téma.

2014. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!