Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is én vagyok a...

Szerintetek is én vagyok a sz*r, csakmert utálom ezt a viselkedést facebookon?

Figyelt kérdés

Hogy valaki fent van facebookon, főleg, hogy tudom is róla, hogy csak akkor van fent amikor rá is ér nagyjából, és annyi nincs benne, hogy visszaírjon. De bele se kattint az üzenetbe, csak ki X-eli (szóval kijátssza ezt a látta feliratos dolgot).

Ezzel fel lehet bosszantani, hogy valakiben annyi nincs, hogy annyit írjon, hogy nem ér most rá, vagy valami. Szerintem ez nagyon nagy bunkóság, hogy így sz*rik az üzenetemre. Aztán meg persze mindig én vagyok a sz*r, hogy megírom erről nekik a véleményemet.


2015. jan. 17. 12:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul tud esni, amikor ezt csinálja valaki.
2015. jan. 17. 12:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy sz*r.
2015. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy nem kedvel téged.

Van amikor én is "kijátszom" a "látta" feliratot mert állandóan ír valamiért nekem. Nem szeretem ha valaki minden hülyeségével megkeres.

2015. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én külön blokkoltam, ezt az URL-t ami lehetővé teszi, hogy az illető lássa, hogy láttam. Annyira utálom, mikor nem beszéltem az illetővel vagy 1 éve és csak akkor tud rám írni amikor valami szívesség kell. Be lehet tövig kapni...

Főleg, ha olyan ember ír rám akivel sohasem voltam jó viszonyban és erről még ő is tud.

2015. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem te vagy a rossz, az ilyen embereket meg rá kell hagyni a facebookon is akik nem válaszolnak
2015. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a sz*r. Bunkó, paraszt az emberek többsége. Annyi gerinc nincs bennük, hogy elmondják, hogy nem kíváncsiak rád. L
2015. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néhány ember akkora hülyeségeken tud problémázni. De tényleg, most ezen miért kell felhúzni magatokat, hogy valaki nem ír vissza? Van telefon, el lehet menni találkozni, meg lehet beszélni a dolgokat.

Persze megértem ha valami nagyon fontos ügyről van szó, amikor nem ír vissza. De amúgy meg lehet szimplán nincs kedve beszélni senkivel, vagy nincs is ott a gép előtt.

2015. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem válaszolok mindenkinek facen. A barátaimnak persze igen, de ha valaki akivel nincs különösebb kapcsolatom, akit évek óta nem láttam, akivel élőben soha nem beszélünk rám ír valami "Hogy vagy?" szintű hülyeséget, akkor én is csak kinyomom. Lehet, hogy bunkó vagyok, de nem szeretem ezt az egész facebookot. Most minek válaszoljak minden random ismeretlen-ismerősömnek, csak mert rám ír, hogy "Szia, mizu?" Mit érdekli? Miért kéne nekem erre válaszolnom?
2015. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!