Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szavakkal jellemeznétek...

Milyen szavakkal jellemeznétek ezt a viselkedést, érzést? (lent)

Figyelt kérdés
23/f Mikor nagy ritkán elmegyek szüleimmel bevásárolni (tesco stb.) és sokan vannak, ugy érzem néha,hogy mindenki engem néz ezért kicsit mindha szorongás lenne bennem vagy van is.Izzadni kezdek ,ingerült leszek, hamar felkapom a vizet pl.: néhány felsőbbrendű középen hagyja azt a rohadt bevásárlókocsit te meg menny el mellette ahogy tudsz. Alig várom hogy kijussak onnan. Ha egyedül megyek 1 fokkal jobb a helyzet. És kb mindenhol ez a helyzet velem akármilyen boltban, szórakozóhely stb, Most már kicsit jobban bírom mind régebben. De érdekes módon mikor munkásruhában megyek bevásárolni vagy valamiért egy boltba nem érzem ezt annyira, nem tudom hogy miért . Mondjuk nem nagyon szeretem a tömeget. Barátból sincs sok. Zárkozottabb tipus vagyok. Köszönöm a válaszokat előre is
2015. febr. 14. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szociàlis fóbia. Keress rà . Én is pont azt éreztem amit te. Néha még most is. 18/L
2015. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor jön rám is az, mintha mindenki engem nézne. Eleinte zavart, most már nem igazán érdekel. 21/f
2015. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 B.Dávid válasza:
100%
Elsőre rögtön az üldözési mánia ugrik be. Lehet h van vmi lefojtott érzésed régről, ami így jön ki belőled. Nem vagyok szakorvos, de sztem ne ijedj meg ettől, hanem próbálj vele szembenézni. Győzd le a félelmeidet. Így eljuthatsz oda, ahonnan ez a probléma ered
2015. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet abból ered hogy általánosban 8 évig szekáltak kinevettek kigunyoltak mert én voltam a legkissebb
2015. febr. 14. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!