Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Szita Bence után pár évvel újra egy gyilkosság történt Tatán?

Figyelt kérdés
Egy nyolc éves kislányt az anyja megolt. Nem is lehet az ilyet anyának mondani. Hihetetlen milyen emberek vannak. Teljesen felháborító ez az egész. Nyugodj békében kicsi lány!!
2015. ápr. 7. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi köze ehhez Bencének?

Én úgy vettem ki a hírekből (az utolsó, amit olvastam, hogy meghalt szegény kislány), hogy apuka nevelte, anyuka vitte el hétvégére és nem vitte vissza.

NYilván oka volt, hogy nem anyu nevelte, de az is lehet, hogy attól zakkant meg, hogy nem neki ítélték...


sajnálom a kislányt :(

2015. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mert őt is meggyilkoltak. Ha jól tudom az anyja felberelt két hajléktalant és szetvertek. És élve elastak én ezt olvastam.
2015. ápr. 7. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
az nem az anyja volt..., az apja élettársa volt...
2015. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ráadásul nem is TAtán, hanem KAposváron ölték meg őt. Pont nulla hasonlóság.
2015. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Minden gyilkosság szörnyű..
2015. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minek kell ilyen kérdésekkel borzolni a kedélyeket? Mi köze a két ügynek egymáshoz?

Egyébként mit tippelsz, mi a véleményünk? Elég nyilvánvaló, nem? Senki sem fogadta kitörő örömmel, borzasztó, mint minden eset, ahol valakinek elveszik az életét. Miért kell ezt egy bulvárszarsággá aljasítani ilyen kérdésekkel?

2015. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!