Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak nekem nem áll össze ez a...

Csak nekem nem áll össze ez a Szita Bence -gyilkosság?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan borzalmas ami történt. Pont ezért nekem úgy tűnik mintha hiányozna valami az összképpel. Nincs indok. Nincs ok. Egyszerűen nem tudom elképzelni ezt az egészet hogy hogyan történhetett...

Mert pl. a Cozma vagy a Bándy gyilkosság összeáll de ez nem. Miért csinál ilyet egy 47 éves családanya? Vagy az a két hajléktalan akik közül az egyiknek szintén családja van (de ugye őket is verte).

Nem áll össze az sem, hogy a gyerek miért nem az anyjával és/vagy az apjával élt... A vérszerintiekkel...

Meg az sem, ahogy ez az egész eltűnési mese van...

Ami után a nevelőapa egyszer találkozott Polcz Erikával akkor is csak véletlenül, a bíróságon...

De amúgy is élettársak vagy mik voltak?

És akkor még nem volt bizonyos hogy ő a gyilkos...

És a gyilkos mégis hogy gondolta ezt az "eltűnéses mesét"...

Tudta hogy le fog bukni ennyire ostoba nem lehet...

Csak nekem hiányzik valami értelemes magyarázat az egész ügyre?


2012. nov. 5. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
"De él az anyja beszélt is a TV-ben, ő beteg nem tudja ellátni. Nevelőapjánál lakott. És a nevelőanyja csalta el aki már nem élt velük.Normális indok a gyilkosságra nem volt, nem is lehetett."
2012. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Az ok: Gyöngyi Sándor nevelt kisfia /Bence/11 éves volt. A Szörnyetegnek van egy ugyanennyi éves fia. Valamennyien Gyöngyi Sándornál laktak, de a két kisfiú nem jött ki egymással, ezért Gyöngyi Sándor javasolta, hogy a Szörnyeteg költözzön vissza Kaposvárra. A szerelmi kötelék maradt. Szörnyeteg azt gondolta, hogy Bence elvá-

lasztja őt és Gyöngyi Sándort. Ezért ölte/ölette meg.

2012. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%

Rá mernék tenni egy zsák pénzt, hogy nevelőpapi kezében volt az egyik ásó.


A sztori röviden:

Nevelőpapinak valami szövevényes eseménysorozat után nyakán maradt csóri gyerek aki az előélete miatt elég zűrös lehetett, aztán nevelőpapinak nem jött kia a hancúrmacájával ezért kitalálták hogy megszabadulnak tőle. Papi hozott néhány csövi spant elvitték agyonverték meg felszabdalták aztán cső. Hancúrmaca meg elviszi a balhét a csövikkel me hülye.

2012. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ajjj ezt nem akartam leírni de bennem is van egy ilyen érzés...

Nem túl "mély" a nevelőapa gyásza látásra...

2012. nov. 5. 18:50
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

# 4

Jah, el sem temették még a kölköt, ő már a kókuszban meg a frizibiziben celebkedik. Gyomorforgató az ilyen.

2012. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
De! Mindig vannak és lesznek olyan gyilkosok, akik azt hiszik, nem fognak lebukni. De - mint tudjuk - tökéletes gyilkosság nincs. Pláne nem az ilyen ostobák fognak megmenekülni a felelősségre vonás elől.
2012. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekek!

Én meg azt csodálom, hogy ennyi időt kellett várni az első összeesküvéselméletig.

A reptoidokat ugye nem akarjátok belekeverni? (Nem, ez nem egy cinikus, vicces, trollkodó megjegyzés a részemről. Komolyan kérdezem.)


Aki ezt a bűncselekményt elkövette, az nem normális. Beszámíthatónak beszámítható, de nagyon súlyos bajok vannak a fejében. Megpróbálni logikusan, racionálisan összerakni, hogy mi miért történt, úgy hogy csak az újságokból tájékozódsz, egy eleve elvetélt vállalkozás.

2012. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

"Nem túl "mély" a nevelőapa gyásza látásra..."


Nameg, a konyhapszichológia...

A foci meg a politika mellett ahhoz is mindenki piszkosul ért.

Gyerekek!

A Zsanett ügyben két pszichológus nem tudta eldönteni, hogyan viselkedik egy valódi áldozat. De te tudod, hogy egy ennyire durva tragédia hatása alatt hogyan kell érezni és viselkedni, és ránézésre megmondod, hogy valaki mit érez.

2012. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
a gyásznak is vannak fokozatai: tagadás, düh stb.... valószínűleg ők még a tagadás fázisában vannak....
2012. nov. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%

"A Zsanett ügyben két pszichológus nem tudta eldönteni, hogyan viselkedik egy valódi áldozat. De te tudod, hogy egy ennyire durva tragédia hatása alatt hogyan kell érezni és viselkedni, és ránézésre megmondod, hogy valaki mit érez."


Ha átéltem már, akkor igen.


Egyébként ezt én sem mertem leírni, de akkor most már:

a lánytestvér beszélgetése is inkább tűnt nekem élménybeszámolónak, mint gyászbeszédnek.

Ráadásul sok ellentmondás is volt a történetében: "Azt hittük megcsalja apát, de erre nem voltak utaló jelek. De 2 órára eltűnt idegen férfiakkal." No comment

Aztán meg a nő végig gyanúsan viselkedik, és az apa arkifejezése elárulja, ezt most hallja először a lánya szájából. Vagy legalábbis meglepődik, hogy erről a lánya tud. Viszont szerintem egy olyan ember, aki elveszti emiatt a gyerekét, nem csak vállegyintéssel hagyná ezt.


Most lehet mondani, hogy túl sok krimit nézek, meg olvasok. És sajnálom, ha valakit ezzel nagyon megbántok, de nem tehetek róla. Nekem ez túl irreális, hogy a gyászoló családtagok így villognak a reflektorban.

(pl. az igaz anyja miért nem teszi? nekem az egyik videóban teljesen normálisnak tűnt)

2012. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!