Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene bajom van? Elmebeteg...

Mi a fene bajom van? Elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Már régóta észrevettem, hogy míg a többi ember arról beszél, hogy a halál volt a "Való" Világban, X-Faktorban, meg a Csillagszületikben, én inkább a videójátékokról, Hitchock filmekről, meg hasonlókról beszéltem (Afféle geek témák). Míg más sportol, én inkább otthon ülök. Nem szeretek emberekkel beszélgetni személyesen, még a családtagjaimmal sem, csak a tanárokkal, vagy valami értelmiségi emberekkel, akikel el lehet beszélgetni pl a történelemről. Néha úgy érzem, hogy legszívesebben fognék egy kést, és az összes #swagvagyokmertvanpénzem gyerekneka hasába döfném a filézőkést, megforgatnám benne, majd feltárnám a hasát, kivágnám a szivét, meg a tüdejét, és megetetném önön kutyájával/macskájával/bármijével. Néha rámtörnek ilyen "gyilkosság" gondolatok, a sok hülyével kapcsolatban, meg azokkal ilyen szarságokat néznek, meg azokkal akik kihasználják a másikat, méghozzá kreatív módon (élve elégetés, karóba húzás, comb artéria elmetszése, repülőből kidobás). Elmebeteg vagyok? Egyébként gyakran unatkozok, és nagyon oda tudok koncentrálni egy adott dologra, ha érdekel.


15/F



2015. ápr. 5. 22:04
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Egyébként sokkal jobban szeretem a régebbi filmeket/zenéket (1940-50-60), meg az öltönyösebb viseletet.
2015. ápr. 5. 22:07
 2/35 anonim ***** válasza:
41%
Hát ezek nem normális gondolatok, főleg, hogy több ember ellen irányulnak. Téged a szüleid vertek kisebb korodban?
2015. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Szerintem csak haragszol a médiára a sok baromság miatt. Meg az embereket sem nézed túl sokba akit ez érdekelt. Attól Függetlenül ezek az agresszív gondolatok nem normálisak. Ne akarj mindig egyedul lenni, ismerkedj olyan emberekkel akit a tudomány és műveltség jobban leköt mint a sok baromság a tv-ben.

Én is utálom már az egész tv-t meg azt is unom mikor állandóan ezzel foglalkozik mindenki még sincsenek agresszív gondolataim.

2015. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, nem vertek kiskoromban, ilyen lettem.


3. válaszoló: És mégis hol? Azért érdekes lenne hogy diákként a tanárokkal beszélgetnék a szünetben, egyből menne a susmorgás hogy "nyalis" vagyok.

2015. ápr. 5. 22:11
 5/35 anonim ***** válasza:
Szia! Egyrészt megértelek, mert azok a "swag" gyerekek tényleg nagyon idegesítőek. De ha ezeket a gyilkosságal való gondolatokat komolyan gondolod, sürgősen fordulj orvoshoz. Ha szeretnél beszélgetni, bármikor írhatsz privàtot! :)
2015. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ha nem vertek, akkor sok agresszív filmet, számítógépes játékot stb. néztél esetleg?
2015. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Persze nem gondolom komolyan, de tudod van az a pont, amikor annyira felidegesít valaki az önön baromásgával, hogy (megpróbálja rád eröltetni, és ha nem leszel az kirekesztenek) legszívesebben megölném..
2015. ápr. 5. 22:14
 8/35 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul az élete folyamán hogy egy konkrét személy ellen agresszív gondolatai lépnek fel. De az, hogy neked ismeretlen emberek csoportja ellen, az nagyon nem normális dolog.....
2015. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

"Ha nem vertek, akkor sok agresszív filmet, számítógépes játékot stb. néztél esetleg?"


Tessék, megint a média undorító fas*sága, hogy aki agresszív filmeket néz, vagy játszik, azokból TELJESEN BIZTOSAN sorozatgyilkos terroristák lesznek. Hadjuk már.. A mocskos média is minden halálesetet vagy egy FPS játékra, vagy egy TPS játékra ken, mert "aztatkellbennecsinálniésagyilkossokatjátszottvele".

2015. ápr. 5. 22:15
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
Én nem mondtam azt, hogy aki agresszív filmet néz, az feltétlen agresszív is lesz. Kifordítod a másik szavait, az írásod valóban tele van agresszióval. Szerintem sürgősen fordulj szakemberhez!!!!
2015. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!