Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma elaludtam es nem tudok...

Ma elaludtam es nem tudok suliba menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7:20ra kell beernem es 7:05 kor keltem.Gyakorlatom van es itt nem lehet semennyir kesni nem hogy fel orat mert ugy allitjak ossze a dolgokat.Felhivtam anyut bekamuztam neki hogy hasmenesem van de nwm hiszi el.Kertem hogy hivja fel az orvost de nem akarja.Mit tegyek??
2013. máj. 10. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért mondtad, hogy hasmenésed van? Elaludtál és kész. Magyarázd meg neki is, hogy gyakorlatról nem lehet késni egy percet sem (amennyiben ez igaz).
2013. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem lehet semennyit.Legalabbis addig bekell erni mig a tanar be nem er

De ha azt mondom elaludtam akkor berugdos akkor is en meg nem fogom hallgatni a tanar kiabalasat.Mikor 10 percet kestem leuvoltott hogy ez nem jatek es visszakuldte a dolgaim mar es mit kepzelek magamrol....

2013. máj. 10. 07:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vállald a következményeket, minthogy folyamatos hazugságokba keveredj! Előfordult már mindenkivel, hogy elaludt. Inkább hazudsz anyukádnak, mint végighallgass egy lecs.szést? Miért csodálkozol, hogy nem hitt neked?? Tapasztalatból mondom, hogy egy élet kevés visszakerülni a bizalmába, ha egyszer elveszíted azt!
2013. máj. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hánykor hivtad anyukád?
2013. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjél be, inkább hallgasd a lecseszést.
2013. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem megyek
2013. máj. 10. 08:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem megyek és punktum!

Mi lesz holnap?

2013. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!