Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodok öngyilkosságról...

Miért álmodok öngyilkosságról állandóan?

Figyelt kérdés

nincs olyan hét már nem tudom mióta, hogy azt álmodom meg ölöm magam. Többször álmodtam már olyat, hogy valami nagyon rossz történik velem magamra nyitom a gázt, felvágom az ereimet stb.. persze mire meghalnék álmomban addigra felébredek. Álmomban ezeket meg is teszem és érzem ahogy elvágom magam stb, vagy éppen halott rokont látok vagy a kaszást akivel el akarok menni.

Nem vagyok emos aki divatból ilyet tenne mielőtt azt hinné valaki, nem vagdosom magam nem is szeretnék meghalni.

kezdek bekattanni?



2014. máj. 28. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán mert valami nincs rendben az életeddel???

Miért kattannál be? Én is álmodtam párszor ilyet.. Aztán elmúlt.

2014. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, kezdesz bekattanni. Vsz. nagyon mélyen depressziós vagy, és csak így tudod feldolgozni - elég rossz hatásfokkal - az önmagad ellen fordított gyűlöletet.


Nagyon jó volna egy pszichiáter, mert nem mindig múlik el ez az állapot. Pl. vannak szép számmal olyan "édes"anyukák, akik addig nyomják a gyűlöletet a gyerekük ellen, amíg az meg is csinálja azt, amiről álmodik. Ne várd meg!

2014. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, járok pszichiáterhez szedek gyógyszereket is, ha nem szedem többször álmodok ilyenről.
2014. jún. 3. 02:27
 4/4 A kérdező kommentje:
a mostani álmomban kivételesen nem akartam meghalni, de mivel álmomban gyógyíthatatlan halálos beteg voltam, és tudtam, hogy szenvedés vár rám, a családom kértem meg, hogy vessenek véget az életemnek. Ez az álom rossz volt nem olyan nyugodt mint a többi. Itt is szokás szerint mielőtt meghaltam volna felébredtem.
2014. jún. 26. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!