Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mondhatja azt hogy megfárad...

Ki mondhatja azt hogy megfáradtam?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy például valaki szalad és elfárad. Hanem hogy lelkileg megfárad az ember. Ki mondhatja azt hogy megfáradtam? Gondolom ha egy 12 éves páwa gyerek ezt mondja annak nincs sok valóság alapja.Miket kell átélni megélni, hogy valaki ezt mondhassa? És mitől fárad meg egy ember? A munkától? A stressztől? Mitől?

2015. ápr. 10. 23:16
 1/10 piriiiii ***** válasza:

Egy 12 éves "páwa" gyerek miért ne mondhatná? Ő is ember, ugyanúgy gyötörheti az élet, még akkor is, ha csak 12 éves és "páwa".

Tehát már választ is adtam: akárki mondhatja. Mind emberek vagyunk, a keserű sors pedig nem válogat, nem tudtad? :)

2015. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akartam kifejezni hogy egy 12 éves páwagyerek segge alá tolják a pénzt, az mitől fáradhat meg? Semmitől. Jó lehet hogy van egy kis szekálás suliban de semmi több. Aztán mondjuk egy 60 éves ember aki ledolgozta az életét, az már mondhatja felsóhajtva hogy "Jajj, megfáradtam." és abban úgy benne van minden.
2015. ápr. 10. 23:26
 3/10 piriiiii ***** válasza:
De ha mondjuk meghalt az egyik szülője? Vagy mindkettő? Az nem elég lelki fáradtság?
2015. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel nem tudok vitatkozni. Ezzel teljesen egyet értek. De ilyen kevés emberrel történik.
2015. ápr. 10. 23:31
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 nem, mert attól ő még élhet boldogan, egyszer mindenkinek meghalnak a szülei
2015. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez viszont emberfüggő.
2015. ápr. 10. 23:32
 7/10 piriiiii ***** válasza:
Egyszer, de nem 12 évesen.
2015. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És attól miért fárad meg, ha meghalnak a szülei?
2015. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen az örgebbek már mondhatják, de Magyarországon már a 40 év körüliek is simán mondhatják ezt sajnos.
2015. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szomorú valóság. Sajnos.
2015. ápr. 11. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!