Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom öngyilkos...

A legjobb barátom öngyilkos akar lenni, hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés
Szakított a barátjával (21/L) és magát hibáztatja ezért, az anyjával rossz viszonyban van, mondtam neki hogy kérjen segítséget egy szakértőtől de úgy van vele hogy most már nincs miért élnie. Én mindig mellette állok és próbálok segíteni neki de mintha meg se hallaná... fogalmam sincs hogy tudnék rajta segíteni

2014. szept. 18. 00:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Látatlanba nehéz tanácsot adni. Voltak régebben is dolgai, amivel kárt próbált tenni magában? Hogy látod, képes lenne tényleg megtenni?

Ha te ott vagy mellette, azért annyira rossz nem lehet neki. Valaki van mellette.

2014. szept. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mit csinált egyébként? Van hobbyja? stb?
2014. szept. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem tett korábban semmi ilyesmit, de nagyon el van keseredve komolyan félek hogy megteszi
2014. szept. 18. 00:52
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha öngyi akar lenni akkor had legyen az. De ugyse lenne az csak figyelemre vágyik.
2014. szept. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Dehogy teszi.
2014. szept. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha ő nem, te keress fel egy szakembert és kérj tőle tanácsot...
2014. szept. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
csak nekem mondta el hogy öngyilkos akar lenni, ha ilyet mondasz akkor remélem egyszer te is átérzed a helyzetem...
2014. szept. 18. 00:56
 8/17 anonim ***** válasza:
A kilátástalanság érzése, ismerős; hogy nincs miért felkelni reggelente. El kell vele feledtetni a barátját, minél több programba belevinni, esetleg kettesben sétálgathatnátok a természetben, ahol kibeszélhetné neked ezeket a dolgokat. Ja és meg kell győzni, hogy lesz még ő szerelmes, mert ha már sikerült, miért ne sikerülne újra?
2014. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2-3 hónapja próbálom elfelejtetni vele de ugyan olyan mint a szakítás után 1 nappal...
2014. szept. 18. 01:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Akik ezt mondják többnyire csak figyelemre vágynak. Főleg a lányok. Ezért maradj vele minél többet. Nem azért mert félned kéne tőle, hogy öngyilkos lesz.
2014. szept. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!