Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ilyen magányos?...

Csak én vagyok ilyen magányos? Barát nélküli? . Valaki nem akar beszélgetni? . Vannak még ilyen kiközösített magányos emberek mint én? .

Figyelt kérdés
Annyira magányos vagyok..valaki beszélgetne velem aki hozzám hasonló? esetleg leírnátok miért alakult így?..

#magány #Szomorú Depresszió..
2014. júl. 11. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát vannak. Itt vagyok én. Szívesen beszélgetek veled. Írj, ha gondolod.
2014. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
fiú vagy lány vagy?
2014. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok. Azért alakult így mert sehol, semmilyen helyzetben és semmilyen célból nem tudok ismerkedni.
2014. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én se bővelkedek barátokban, úgyhogy szívesen beszélgetnék veled.
2014. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha gondolod dumálhatunk.:) 18/L
2014. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Magányos vagyok én is. Zavarba vagyok az emberek között, meg nem nagyon tudok mit beszélni. Így inkább kerülöm az emberek társaságát, de még is vágyom rá. 26F Pécs
2014. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kiközösített,nincs honnan kiközösíteni.

Viszont magányos vagyok,különben nem írogatnék ide,mert időm se lenne rá.

2014. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
5-ös vagyok. Azért ez elég durva, hogy mennyi ember magányos. Azt hinné az ember, hogy mindenkinek van valakije, csak ő az, akinek senkije sincs, aztán itt vannak ennyien...:( Itt gyk-n is egy csomószor látok ilyen kérdést kiírva. Komolyan, alapítani kéne egy klubbot nekünk, magányosaknak...
2014. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok teli barátokkal :( Nyugodtan írhatsz nekem is.
2014. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez a klub alapítás nem lenne rossz ötlet. Valamelyik oldalon csinálni kéne egy zárt fórumot ahol "csak" a gyakorikérdéses magányosok vannak benne, egy ideig lehetne ismerkedni aztán akár találkozót is lehetne szervezni és máris nem lennénk ennyire magányosak.
2014. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!