Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki szokott...

Van itt olyan nő, aki szokott otthon (vagy ha nagyon bevállalós, akkor akár az utcán is) férfi ingeket-pólókat hordani?

Figyelt kérdés
Mert én igen, és érdekelne, hogy mennyire vagyok ezzel egyedül.
2015. febr. 28. 19:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy egyedül, én is szeretem a férjem pólóit hordani.Bár csak itthon.
2015. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
18%

Sok ilyen nő van.

Engem mélyen megdöbbentett, mikor egyszer feltettem egy olyan kérdést, hogy ki miben alszik, és erre több lány is azt írta, hogy a pasija ingjében.

Nekem soha eszembe nem jutna felvenni a párom ingjeit. És nem azért, mert nem szeretem. Taszít maga a gondolat, hogy férfiholmi legyen rajtam.

2015. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Én utcára is felveszek férfi inget- fehéret ceruzaszoknyával, és tűsarkúval, de senki meg nem mondaná, h az férfi ing. Sportolni pedig csak a pasim régi pólójaiban vagyok hajlandó (ad egyfajta energiát)
2015. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
36%
Simán meg lehet mondani, mert a férfiing jobbra gombolódik, a női pedig balra.
2015. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
97%
Itthon én is szoktam ilyeneket viselni, pl. van egy ilyen régi flanelingem is, ami férfi ing és vagy kétszer akkora, mint én >.< És azt fel szoktam venni néha, persze utcára nem mennék ki benne. Meg van olyan pulcsim, ami férfi pulcsi, csak megtetszett a boltban és vastagabb is, mint a lánypulcsik, ezért megvettem és szoktam hordani is elég gyakran.
2015. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%

A férjem nem túl inges stílusú, szóval ami van neki, azt általában én hordom :D Itthon is elmászkálok bennük, de ha ügyeket kell intéznem és nincs kedvem nagyon kiöltözni, akkor az utcára is simán kimegyek így (például ha vásárolok, vagy a gyerekeket viszem-hozom az oviból). Kicsit bő méretűek rám, de nem igazán zavar :)

37/N

2015. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.
2015. szept. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
98%
én nagyon szeretem a férfi cuccokat. kicsit lazább, fiúsabb a stílusom egyébként is, de nekem sokkal jobban tetszenek a lányruháknál. ha megyek vásárolni a női részleget megnézem van-e valami pasisabb cucc aztán végül mindig a férfi részlegen kötök ki.
2015. szept. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
76%
ha ez most megnyugtat, csak férfi ruhadarabjaim vannak
2016. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
4%
Miért? Leszbikus vagy?
2016. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!