Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megfenyegettek netten hogy ne...

Megfenyegettek netten hogy ne beszéljek többet a csajával vagy rosszul járok? Mikor mondtam találkozunk beszéljük meg élőbe nem jött!

Figyelt kérdés
Hát van egy lány szombat óta kétszer beszéltünk face-n 15 km-re lakik tőlem! Ma rám írt a barátja hogy ne beszéljek többet vele, mondom nincs semmi hátsó szándékom ! De ő azt írja ne beszéljek vele írja hogy én felhúzzom meg ne beszéljek vele meg rosszul járok! Írtam neki vissza akkor beszéljük meg élőbe! Azt mondta itt van a városba írtam neki találkozunk! Azt mondta nem ér rá! Akkor most szájkaratézik mi baja van! Utálom ha fenyegetnek ilyenkor durran el az agyam! Most mit tegyek holnap menjek át és kapjam el! Vagy jelentsem fel fenyegetés miatt? Nagyon felhúzott már unnom ezt a sok netten fenyegetőzős embereket! Legszívesebben bevernék neki egy hatalmasat! Mit tegyek? Én írtam neki hogy én nem hajtók a barátnőjére és nincs semmi hátsó szándékom de ö csak fenyegetőzött! Mondtam neki ha baja van mondja a szemembe ahhoz bezeg már nincs vér a pucájába! Ez is csak netharcos?

2015. ápr. 13. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan netharcos, mint te vagy. Nagyszaju, kihaennem,

majdenbeveremapofadat' hulyegyerek. Pont, mit te.


Semmit ne tegyel. Ha tudod a csajrol hogy baratja van, minek irogatsz neki?

2015. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De én nem udvaroltam! Csak barátkoztam!

Én vagyok a kedves és én vagyok a hibás? Én mondtam találkozunk élőbe? Én nem írtam hogy netharcos vagyok! 6 után megyek kondiba edzeni! Én próbáltam megbeszélni a dolgot ő erősködött !

2015. ápr. 13. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd őket békén. Minek keresed a bajt?
2015. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én keressem a bajt? ö fenyegetőzik! Nektek ez nem jut el az agyatokig? Kétszer beszéltünk nem írtam neki semmit hogy akarok tőle valamit meg ilyenek! Csak beszéltünk filmekről meg ilyenek! Én megírtam neki is nem akarok a barátjőjétöl semmit se!
2015. ápr. 13. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz nem a csaj szólt a pasijànak rólad? Ennyi. Nem kell semmit csinàlni. Jó gyorsan végeztél az edzéssel.
2015. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Helyesírásod alapjän mëg gyerekek vagytok, nem kell foglalkozni vele.
2015. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. Vagyok.

De eljutott. Mégis milyen tanácsot vártál?

Veresd szét magad?

Vagy verd meg és csukasd le magad?

2015. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

22 vagyok! Mert ha megverem lecsuknak!

Inkább csak azok hogy oldjam ezt meg!

Hát igen tudom épp ez a gond hogy nem akarom börtönbe jutni se! Persze önvédelemből lehet!

2015. ápr. 13. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!