Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elégedettek vagytok és boldogo...

Elégedettek vagytok és boldogok az életben?

Figyelt kérdés

Ha nem vagytok boldogok, miért van ez? És ha mégis boldogok vagytok, akkor miért vagytok boldogok?

Csak őszintén.



2014. máj. 28. 02:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a boldogság egyetlen akadálya a valóság.
2014. máj. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Statisztikát készítesz vagy miért érdekel? Csak őszintén. :D
2014. máj. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az, mert családi és anyagi problémáim vannak.
2014. máj. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Törekszem rá, de vannak problémáim, nem is kicsik.
2014. máj. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ez a boldogság téma elég érdekes az embernél szerintem. Nem tudom ki hogy van vele, de én soha nem tudok felhőtlenül boldog lenni, maximum idei-óráig, mert gyakorlatilag generálom magamnak azokat a problémákat, amin járathatom az agyam.
2014. máj. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok,mert megtaláltam életem szerelmét,egy éve együtt élünk.Elégedett nem vagyok,mert bár megvan mindenünk,nekem most épp nincs munkahelyem.
2014. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Korántsem vagyok elégedett. Rettegek mindentől ami árthat nekem, minden "támadást" (lelki) felveszek ès ártok magamnak ha túl sok egyszerre a dolog. De boldog vagyok mindezek ellenére. És igyekszem békét találni, egy embert aki segít elviselnem mindent. Hogy legyen kihez mennem ha már az ártás szélén állok. És hogy viszont segíthessek. :)
2014. máj. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok, és ez már majdnem boldogságot jelent számomra. Jöhet bármi kis dolog az elégedettségemhez és kész is a boldogság.
2014. máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én boldog vagyok - van egy imádni való barátnőm, akivel szeretjük egymást, és (majdnem) az a munkám, amiről gyerekkorom óta álmodtam - szeretem csinálni, reggelente szívesen megyek be dolgozni, és utána nagyon jó itthon is lenni. Nem vagyunk gazdagok, de halad a szekér, építgetjük az életünket szépen lassan.
2014. máj. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ekégedett vagyok, mert szeretem a munkámat és boldog, mert megtanultam a kis dolgoknak is örülni.
2014. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!